Вівторок, 14 травня 2024 20:36

Знімають із виробництва легендарну вантажівку Mercedes-Benz

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, вантажний Mercedes L Series виготовляли з 1959 року в семи країнах світу.

Вантажівка Mercedes-Benz L Series нарешті покине конвеєр. Знамениту модель припинять випускати через два місяці. Виробництво моделі в Німеччині припинили ще в 1982 році

Напівкапотний Mercedes-Benz L Series, також відомий, як Kurzhauber, презентували ще в 1959 році й виробляли в Німеччині до 1982 року.

Проте після цього збірку вантажівки продовжили в Аргентині, Бразилії, Ірані, Нігерії, ПАР та Саудівській Аравії. Модель пропонували у найрізноманітніших модифікаціях.

Не всі знають, що в Ірані Mercedes Kurzhauber у версії L1924 випускають і зараз – там вантажівка називається Meiller Benz. Із 1995 року це єдиний виробник моделі.

Наразі Mercedes L1924 пропонують із 280-сильним ліцензійним турбодизелем Daimler-Benz OM335LA та 6-ступінчастою механічною КПП від ZF.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Mercedes Kurzhauber оснастили підсилювачем керма, кондиціонером автономною пічкою та навіть ABS, проте 65-річне авто вже не відповідає сучасним нормам навіть у Ірані, тому його виробництво й припиняють.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: