Автобуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це машини «Богдан» Т70117, придбані за кредитні кошти ЄБРР, котрі замінять старі тролейбуси ЮМЗ.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія BYD представила новий шкільний акумуляторний електробус типу D, який завдяки двоспрямованій зарядці спроможний віддавати надлишкову енергію…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, турецька компанія Karsan представила перший в Європі автономний автобус Atak Electric, який може самостійно рухатися заздалегідь визначеним…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Талліні планують замінити усі дизельні автобуси на газові, обираючи польські машини Solaris.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, перші електробуси на маршрутах громадського транспорту з’являться у столиці в найближчі два роки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, презентація двох нових трамваїв запланована в Харкові на вересень.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Китаї зійшов з конвеєра перший в світі поїзд на магнітній подушці зі швидкістю руху 600 км…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Одесі завершили збирання нового, частково низкопідлогового трамвая «Одісей».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, державне підприємство «Антонов» отримало перший з 10 замовлених автобусів «Богдан А14532» від Луцького автозаводу.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Україні хочуть пускати на автобусні маршрути винятково електробуси: коли це може трапитися
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, з 14 липня в муніципальному громадському транспорті Києва остаточно перестають діяти разові паперові квитки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в столиці продемонстрували першу електричку, модернізовану з урахуванням необхідності перевезень пасажирів з особливими потребами.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: