Автобуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у бельгійському місті Руселар 10 квітня було урочисто відкрито новий автобусний завод компанії VDL Bus & Coach.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, всього за кредитом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) для Черкас можуть придбати до 45 нових тролейбусів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у київському метро почав курсувати другий потяг, який складається з вагонів, що були передані столиці України від…
Вівторок, 09 квітня 2024 09:51

Дніпру передали автобуси з Італії

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, місто Дніпро отримує у якості гуманітарної допомоги міські автобуси з італійського Мілану.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, тендер на постачання автобусів для «Київпастрансу» виграла турецька компанія.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для Дніпра закуповують за європейським кредитом один п'ятивагонний метропотяг.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, рухомий склад «Миколаївпастранс» поповнили ще три низькопідлогові міські автобуси вітчизняного виробництва.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Хмельницькому відбулася передача трьох автобусів Setra для потреб Сил спеціальних операцій та Держприкордонслужби.
Середа, 27 березня 2024 18:49

Дніпро придбає нові трамваї

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для Дніпра закуповують за європейським кредитом нові трамваї.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до квітня 2025 року, у Миколаїв надійде ще 31 новий тролейбус з автономним ходом.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, відомий британський виробник Alexander Dennis днями поставив клієнту перший двоповерховий електробус нового покоління - Enviro 400EV.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ймовірніше за все, за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку, для Харкова придбають 30 нових електробусів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у Кременчук закуповують 20 нових тролейбусів з великим автономним ходом.

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: