Автобуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ганноверський оператор ÜSTRA отримав перші зчленовані електробуси eCitaro G на літій-іонних акумуляторах.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, такі наміри озвучені під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка із очільником Товариства українсько-китайської дружби (UCFA) Олегом…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, одеська міськрада передбачає виділити 60 мільйонів гривень для закупівлі електробусів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Києві з'явиться новий трамвай виробництва чернігівського заводу «Еталон»
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Дніпрі готуються до випробувань нового низкопідлогового трисекційного трамвая, виготовленого одеською компанією «Татра-Юг».
Понеділок, 12 квітня 2021 10:45

Польща переходить на електробуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, загалом, у польських містах вже використовується понад 450 електробусів
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автобуси Karsan будуть збирати в Харкові, для цього буде створено близько 300 робочих місць.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, завершуються закупівлі компонентів для збирання 10-ти нових тролейбусів PTS-12, які випускаються на базі машин МАЗ-203.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мерія Львова збирається оголосити новий тендер на поставку автобусів, сподіваючись, що у тендері таки переможе вітчизняний виробник,…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на придбання нових електричних та водневих автобусів уряд країни виділить 3 мільярди фунтів стерлінгів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у єгипетському місті Александрія продемонстрували ще сім нових трамваїв, які були виготовлені в Україні.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Одесі завершили складання третього трамвая «Одіссей-Макс», який відрізняється ще більше місткістю, аніж попередні моделі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, комунальне підприємство «Київпастранс» оголосило тендер на закупівлю 12-метрових автобусів з низькою підлогою і супутніх послуг на орієнтовну…

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

Продаж спецтехніки:

Рубальна машина RM 71
( / ОБЛАДНАННЯ)

Рубальна машина RM 71

Рубальна Машина RM 41
( / ОБЛАДНАННЯ)

Рубальна Машина RM 41

Impactor 250
( / ОБЛАДНАННЯ)

Impactor 250

Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22
( / ЗАПЧАСТИНИ і агрегати)

Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22