Автобуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автобус NEOPLAN Cityliner Platin отримав нагороду «Автобус року-2022». Вона вручається вже три десятиліття та вважається найважливішою міжнародною…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Setra представила новий 3-вісний міжміський автобус з низьким входом S 418 LE.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, туристична компанія із Ісландії Sleipnir Tours відрізняється не тільки організацією екстремальних турів, але й наявністю незвичайної техніки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія IVECO Bus продемонструвала свій новий міський автобус малого класу - IVECO Daily Access CNG.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в США представлений міжміський автобус Mercedes-Benz Tourrider.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Харкові офіційно презентують швейцарський трамвай білоруської збірки Stadler та підпишуть меморандум про спільне виробництво трамваїв.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, польський виробник Solaris презентував в інтерактивному режимі свій новий електричний автобус - Urbino 9 LE.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Buses запустила нове електробусне шасі на акумуляторах Volvo BZL Electric.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Великій Британії невдовзі розпочнуть випробування нових дворівневих електробусів, що мають назву Jewel E.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Mercedes-Benz розробив повністю електричне автобусне шасі, яке використовутиметься в країнах Латинської Америки
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, півсторіччя тому з’явився перший автобус Neoplan Cityliner. З того часу було випущено понад 8500 екземплярів популярного автобуса.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кількість електробусів в Євросоюзі продовжує поступово збільшуватися - на електротягу переходить дедалі більше міст.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, повністю електричний автобус IVECO проїхав 543 кілометри на повній зарядці.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News: