Бізнес

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, хоча на ринку електромобілів (BEV) в Україні домінують вживані машини, ввезені з-за кордону, вже не перший рік…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за підсумками 2021 року Daimler Truck збільшила продажі на 20%
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Завод спецтехніки «Техкомплект» опублікував свої дані щодо найзатребуваніших видів спецмашин у минулому році
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, пропонується до придбання поки що не названа компанія із 22-річною історією, провідними позиціями в галузі та з…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, рік тому в країні запустили програму виплати винагород за дострокову утилізацію старих вантажних автомобілів.
Компанія «АвтоКапітал», офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz в Україні підбила підсумки 2021 року в комерційному сегменті автівок.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, 15900 нових вантажівок поповнили український автопарк у 2021 році
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кабінет міністрів України спростив порядок реєстрації та ведення обліку великотоннажних та технологічних транспортних засобів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, вчора відбувся наступний регіональний відбірковий тур змагань WorldSkills Ukraine у компетенції «Обслуговування важкої техніки».
Про це SpecMachinery.com.ua повідомили у прес-службі компанії ETS Group, яка спільно з Volvo Construction Equipment, виступила спонсором заходу.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Польща вирішила відмовитися від тестування на SARS-CoV-2 далекобійників, які в'їжджають через східний кордон
В Україні суди почали скасовувати штрафи за перевантаження транспорту, які виписуються в автоматичному режимі. Про це повідомляє Дорожній адвокат.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нещодавно автовиробник відправив партію повнопривідних тривісних КрАЗ-6322 (6х6) в Європейський Союз.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: