Бізнес

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, сегмент акумуляторного транспорту не став винятком у тій моді, що додало електромобілям Powered by REE карт-бланш у…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Group і Renault Group створюють спільне підприємство для виробництва електричних фургонів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нове партнерство MAN з компанією Plus має на меті реальне використання автономних вантажівок у міжміських перевезеннях.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Tatra Trucks завдяки новому обладнанню, оптимізації, цифровізації виробничих процесів та збільшити виробництво до 2500 автомобілів на…
Середа, 06 березня 2024 11:25

Scania досягла рекордних показників

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Scania за підсумками 2023 року збільшила чистий продаж на 28% - до 204,1 млрд шведських крон…
П'ятниця, 16 лютого 2024 13:36

Daimler Truck остаточно пішов із росії

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, німецький автомобільний концерн Daimler Truck на початку 2024 року продав свої 15% акцій у російському КамАЗі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, минулого року компанія Tatra Trucks виготовила і реалізувала 1451 автомобіль, а також впровадила кілька нових технологічних проектів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, експерти Інституту досліджень авторинку проаналізували статистику реєстрацій транспортних засобів в Україні у січні.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, виробника бронемашин Bastion купує бельгійська оборонна компанія John Cockerill Defense.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ті, хто давно займається автомобільним бізнесом в Україні, пам'ятають період, коли в Україну з-за кордону масово привозили…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автовиробник Volvo Cars використовуватиме понад 1300 промислових роботів від компанії ABB для виробництва електромобілів нового покоління.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, експерти Інституту досліджень авторинку проаналізували статистику реєстрацій транспортних засобів в Україні протягом листопада.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, експерти Інституту досліджень авторинку проаналізували статистику реєстрацій транспортних засобів в Україні у листопаді.

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: