Легка техніка

комунальна техніка, мінітехніка

Компанія Vodafone Ukraine передала Міністерству охорони здоров'я України 10 автомобілів екстреної допомоги.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Збройним Силам України передали партію вдосконалених електровелосипедів компанії ELEEK.
Компанія «Алварк Україна» - ексклюзивний імпортер підйомно-транспортної техніки Linde, не припиняє свою діяльність під час військового стану. 
Вчора відбулася урочиста процедура передачі карети швидкої допомоги для однієї із дитячих лікарень Львівщини. 
Волонтери фонду «Повернись живим» поповнили забезпечення українських військових ще трьома новими пікапами.
Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, у Санкт-Петербурзі планують продовжити випуск легендарного українського всюдихода Sherp, попри заборону вітчизняного розробника.
Україна отримала від міжнародних партнерів 50 автівок швидкої медичної допомоги. Автомобілі є частиною гуманітарної допомоги від країн ЄС, яку Україна…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Велика Британія передасть понад 500 мобільних генераторів, щоб допомогти Україні та послабити спроби Росії пошкодити її електропостачання.
Міністерство охорони здоров'я продовжує оновлювати автопарк екстреної медичної допомоги: ще 64 нові «швидкі» отримали регіональні Центри екстреної медичної допомоги.
Автоконцерн Volkswagen оголосив про те, що припиняє виробництво транспортних засобів у РФ (Калуга, Нижній Новгород) на тлі російського вторгнення в…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Hiab, представила новий повністю електричний вилковий навантажувач MOFFETT E5 NX, який став першою у світі машиною…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автономний електродоставник під назвою Nuro 3 може перевозити до 300 кг корисного вантажу та оснащений подушками безпеки…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на Одеському авіазаводі презентували нові літаки малої авіації виробництва української компанії Softex Invest.

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: