Легка техніка

комунальна техніка, мінітехніка

Як вже повідомляв SpecMachinery.com.ua, в Києві розпочали роботу щорічні спеціалізовані виставки «КомунТех-2021», «ДорТехЕкспо-2021» та ін.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, влада Сінгапуру вивела на вулиці патрульних роботів, які голосно попереджають людей, які виявляють «небажану соціальну поведінку».
Паливозаправники – це один з тих різновидів спецтехніки, в яких особливі вимоги пред'являються до питань безпеки і зручності практичного використання.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, рестайлінговий суцільнометалевий фургон Renault Trafic став доступний для замовлення в Європі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Hyva анонсувала нову лінійку рухомих електричних кранів-маніпуляторів на роликах KENNIS e-Power
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на Рівненщині створили триколісний електромобіль, на якому можна їздити звичайними дорогами без реєстрації
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на виставці «АГРО-Вінниця» відбулася всеукраїнська прем'єра нового бренду китайських позашляховиків – BAW.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Toyota запустила в продаж спеціальну комерційну модифікацію компактного хетчбека Yaris під назвою ECOVan.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, після перерви, викликаної пандемією коронавируса, в Україну повернулась можливість тестувати мінівени Mercedes-Benz V-Class.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 35 нових сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Чернівціобленерго» отримало 4 автогідропідіймачі COMET 18 М на супердефіцитному на сьогодні шасі ГАЗ-3309 (Белавіа)
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Європі розпочалися продажі Volkswagen Caddy в новій цікавій версії
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Volta Trucks представляє перший у світі діючий прототип шасі для майбутнього Zero Truck

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News: