Легка техніка

комунальна техніка, мінітехніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія John Deere оголосила про про запуск нових вантажних мотовсюдиходів Gator XUV 845 на газу та дизельному…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до класичних машин переднього краю, донорами яких є «Жигулі» 4х2, тепер додалися багі, виготовлені з агрегатної бази…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, грецький виробник електровелосипедів Gloubos E-Bikes презентував нову модель Ilos, яка поєднує в собі риси електричного пікапа та…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, британська сімейна компанія Terrain Hopper (TH) проектує і виробляє транспортні засоби для маломобільних груп населення.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, частина сільських листонош Укрпошти пересяде на малолітражні вантажні мотоцикли: епоха велосипедів відходить у минуле разом з сумками…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Tobroco-Giant представляє серію G2700E HD, нове доповнення до свого портфоліо електричних телескопічних колісних навантажувачів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, українська компанія розробляє для саперів наземний дрон, який допомагатиме з розмінуванням.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Кам’янському, на одному з місцевих підприємств розпочалось виробництво універсальних транспортних засобів призначених для військових потреб.
Спеціалізована виставка "ДорТехЕкспо" представляє з себе демонстрацію новітніх технологій і можливостей.
Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, чергову партію легких багі передав у війська колектив АТ «Житомиробленерго»: захисникам надійшли евакуаційні та патрульно-розвідувальні машини.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Одеса передала одній з частин Десантно-штурмових військ вісім багі Kawasaki в рамках програми «Безпечне місто».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у селі Зарванці Якушинецької громади на Вінниччині колишній автоспортсмен налагодив виробництво багі.

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: