Легка техніка

комунальна техніка, мінітехніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Одеса передала одній з частин Десантно-штурмових військ вісім багі Kawasaki в рамках програми «Безпечне місто».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у селі Зарванці Якушинецької громади на Вінниччині колишній автоспортсмен налагодив виробництво багі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України отримали три нові багги Segway Villain SX10W.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Bako S1 — легкий електричний фургон із великим вантажним відсіком об'ємом 2433 л та запасом ходу 150…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нідерландська компанія Qarry випустила електричний вантажний скутер з об’ємом фургону 2800 літрів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Berda Fruit South Africa представила модель чотириколісного електромобіля для фермерів LekkeWaan.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, через дев’ять років після появи на ринку Dingo TX 1000 з номінальною робочою вантажопідйомністю понад 400 кг,…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на виробничому майданчику «Техкомплект» на Київщині виготовлено 3,5-тонні причепи з трапами для перевезення легкої будівельної техніки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ентузіасти з Вінниці виготовляють для ЗСУ баггі «Хижак», які відрізняються маневреністю та високою прохідністю навіть в умовах…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайські фургони Runhorse – новачки на ринку комерційного транспорту.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, американський стартап Livaq презентував свою першу модель - електричний квадроцикл Equad.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, українським розвідникам з Десантно-штурмових військ передали партію нових електробайків ELEEK.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Doosan Portable Power додала дві нові моделі до своєї лінійки генераторів : 70 кВА G70 і 100…

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: