Легка техніка

комунальна техніка, мінітехніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Toyota запустила в продаж спеціальну комерційну модифікацію компактного хетчбека Yaris під назвою ECOVan.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, після перерви, викликаної пандемією коронавируса, в Україну повернулась можливість тестувати мінівени Mercedes-Benz V-Class.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 35 нових сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Чернівціобленерго» отримало 4 автогідропідіймачі COMET 18 М на супердефіцитному на сьогодні шасі ГАЗ-3309 (Белавіа)
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Європі розпочалися продажі Volkswagen Caddy в новій цікавій версії
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Volta Trucks представляє перший у світі діючий прототип шасі для майбутнього Zero Truck
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, фірмові самоскиди Заводу спецтехніки «Техкомплект» під власним брендом «Кошманівець» вже можна помітити на дорогах десяти областей України.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це автомобіль Dongfeng DFA 1090 з евакуаторною платформою і крано-маніпуляторною установкою Palfinger-Inman.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Yanmar представляє новий колісний навантажувач V120, що відповідає стандарту Stage V
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Doosan Infracore Europe розширила лінійку колісних навантажувачів DL-7, запустивши дві нові моделі DL220-7 і DL250-7.
Паливозаправники відносяться до особливої групи техніки з підвищеними вимогами в плані пожежної безпеки. У транспорті, що перевозить горючі рідини в…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Manitou представила новий високопродуктивний телескопічний навантажувач для робіт із підвищеною інтенсивністю
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Hyster презентувала нові вилочні навантажувачі із електричною трансмісією, вантажопідйомністю 10-18 тонн.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: