Обладнання

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Петро Порошенко разом з народними депутатами «Європейської Солідарності» побував на південному фронті.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, японська компанія Toyo Tire заявила, що досягла «революційного прогресу» у розробці так званих «безповітряних шин».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, найбільша страхова компанія РФ «Росдержстрах» заявила, що кількість звернень клієнтів про розкрадання запчастин та навісного обладнання автомобілів…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo модернізувала інтелектуальну автоматизовану коробку передач I-Shift, досягнувши більш швидкої роботи.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, німецький виробник автомобільних шин Continental тимчасово відновив виробництво на заводі у російському місті Калуга.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Україна закупила близько 800 апаратів VAC-терапії, які дозволяють ефективніше очистити рани та прискорити їхнє загоєння.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Сполучені Штати надають Україні обладнання на випадок, якщо Росія застосує хімічну або біологічну зброю проти України.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Росії озвучили проблеми місцевого автопрому через економічні санкції
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для вибухотехніків Нацполіції із Великобританії надійшла допомога у вигляді спецобладнання та медзасобів.
Попри складнощі, небезпеку та страх, механіки і сервісні менеджери продовжують виконувати свою роботу без вихідних.
Крім зрозумілих санкцій проти агресії РФ, які не поспішали емплементувати, німецькі виробники автокомпонентів відзначились ще й тим, що українські експерти…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, японська AGC Group зупинила постачання своєї продукції на російський ринок
Японська компанія Bridgestone зупиняє виробництво і експорт в Росії.

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: