Військова техніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, бельгійська компанія John Cockerill Defense виграла контракт на «декількох десятків» трансформованих машин Bandvagn 206 (BV-206).
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Німеччина оголосила новий пакет військової допомоги для України з бронетехнікою та безпілотниками.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Федеральний уряд Німеччини доручив компанії Rheinmetall постачити Україні 20 додаткових бойових машин піхоти Marder в межах військової…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Литва продовжує надавати військову підтримку Україні та нещодавно відправила в Україну командно-штабні машини М577.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Франція в межах нового пакету військової допомоги передасть Україні сотні одиниць бронетехніки, яку виводять зі складу французької…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Українські Повітряні сили отримали рухомі пункти управління на базі повнопривідних вантажівок для протиповітряної оборони.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в рамках оборонного кластера Brave1 в Україні розробили дистанційно керований комплекс розмінування Ratel Deminer.
Середа, 27 березня 2024 09:48

Франція надасть Україні 78 САУ Caesar

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Франція незабаром зможе передати Україні 78 гаубиць Caesar і збільшить постачання снарядів для задоволення нагальних потреб у…
П'ятниця, 22 березня 2024 09:59

Україна отримає ще 20 танків Leopard

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, уряд Іспанії у 2024 році планує передати 20 додаткових танків Leopard 2A4 для потреб Збройних Сил України.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, народний депутат України Петро Порошенко передав командно-штабний комплекс виготовлений на замовлення військових льотчиків.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, уряд Бельгії погодив новий транш військової допомоги до якого увійде бронетехніка, а також артилерійські боєприпаси для України.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, волонтери з естонського фонду працюють над оснащенням українських військових всюдиходами Sisu Nasu.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Фонд допомоги армії «Повернись живим» разом із компанією «Укрнафта» передали 82-й окремій десантно-штурмовій бригаді FPV-дрони, прилади нічного…

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: