Військова техніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до армії Сполучених Штатів надійшла перша партія серійних багатоцільових бронемашин AMPV.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, державне підприємство «Балаклійський ремонтний завод» передало Сухопутним військам ЗС України партію відремонтованих зенітних самохідних установок ЗСУ-23-4М «Шилка».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, американські військові протестували власні наземні роботизовані платформи озброєні ПТРК FGM-148 Javelin та розглядають можливість оснащення БПА ракетами…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Gravity Industries оприлюднила деталі з навчань НАТО на яких застосували реактивні ранці Jet Suit.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Асоціація виробників озброєння пропонує локалізувати в Україні виробництво автомобілів «Гамві».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, український повітряний комплекс радіотехнічної розвідки Gekata розпочав льотні випробування.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Варта» використана у якості платформи для випробувань вітчизняного зенітно-ракетно комплексу ближньої дії
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, під час випробувань компанія «Синергія» тестувала транспортну версію роботизованої платформи «Миротворець»
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод» (ШРЗ) отримало партію шасі Tatra для випуску нової української 220-мм реактивної системи…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Державна спеціальна служба транспорту Міністерства оборони України, через портал публічних закупівель, придбала броньовані автомобілі КрАЗ Cougar APC.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Індонезія розглядає можливість виробництва українського бронеавтомобіля «Козак-2М2» за ліцензією.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Агентство оборонних ресурсів Міноборони Литовської Республіки уклало угоду із Нідерландами на придбання 356 одиниць різної військової автомобільної…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ЖБТЗ виготовив та відвантажив Харківському конструкторському бюро з машинобудування перший серійний корпус для бронетранспортера БТР-4ЕП («Плавець») з…

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: