Важка техніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, фахівцями «Енергомашспецсталі» виготовлений і готується до відвантаження замовнику шлаковоз. Загальна маса виробу становить майже 50 тонн.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, словацька пожежна служба придбала три важких пожежних автомобілі TATRA T815-7 10×10, призначених для гасіння лісових пожеж.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для роботи на внутрішньозаводських закритих територіях представлений новий тягач
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий вагон виробництва Крюківського вагонобудівного заводу здатний самостійно вивантажувати сипучі вантажі в автоматичному режимі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, унікальний автомобіль Scania V8 650S 8×8 замовила французька компанія Miloc TP, що спеціалізується на транспортуванні сипучих матеріалів,…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Müller представила новий кар'єрний самоскид MDT430
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це гусеничний екскаватор Volvo EC750DL, експлуатаційна маса якого досягає 75 тонн
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія LiuGong розробила новий 95-тонний екскаватор 995F, який став найважчою моделлю в каталозі китайського виробника.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, представлений нещодавно електричний навантажувач для роботи в шахтах, розроблений компанією GHH Group, отримав дуже оригінальну конструкцію.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це так званий «зелений» самоскид БелАЗ-7558Е вантажопідйомністю 90 тонн, під капотом якого замість дизельного двигуна розташовані акумуляторні…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Bell Equipment показала перероблену модель шарнірно-зчленованого самоскида Bell B45E (4×4) з адаптованою під невеликий кар'єр вантажопідйомністю…
Середа, 09 червня 2021 17:39

Dongfeng представив нові самоскиди

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це самоскиди призначені для широкого спектру застосовування, передусім у аграрній та будівельній галузі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Києві на виставці «Агро-2021» продемонстрували новий самоскид Daewoo Trucks Novus 8x4

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: