Важка техніка

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, першу модель гідравлічного екскаватора із 12,5-кубовим ковшем покажуть в 2022 році
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це гігантський кар'єрний самоскид, гібридна силова установка якого дозволить знизити шкідливі викиди до 30 відсотків.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Новокраматорський машинобудівний завод розробив дистанційний вагоноштовхач, котрий керується за допомогою пульта
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, фахівцями «Енергомашспецсталі» виготовлений і готується до відвантаження замовнику шлаковоз. Загальна маса виробу становить майже 50 тонн.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, словацька пожежна служба придбала три важких пожежних автомобілі TATRA T815-7 10×10, призначених для гасіння лісових пожеж.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для роботи на внутрішньозаводських закритих територіях представлений новий тягач
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий вагон виробництва Крюківського вагонобудівного заводу здатний самостійно вивантажувати сипучі вантажі в автоматичному режимі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, унікальний автомобіль Scania V8 650S 8×8 замовила французька компанія Miloc TP, що спеціалізується на транспортуванні сипучих матеріалів,…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Müller представила новий кар'єрний самоскид MDT430
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це гусеничний екскаватор Volvo EC750DL, експлуатаційна маса якого досягає 75 тонн
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія LiuGong розробила новий 95-тонний екскаватор 995F, який став найважчою моделлю в каталозі китайського виробника.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, представлений нещодавно електричний навантажувач для роботи в шахтах, розроблений компанією GHH Group, отримав дуже оригінальну конструкцію.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це так званий «зелений» самоскид БелАЗ-7558Е вантажопідйомністю 90 тонн, під капотом якого замість дизельного двигуна розташовані акумуляторні…

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News: