Новини спецтехніки

Як вже розповідав SpecMachinery.com.ua, в цьому році в Україні з’явились важкі вантажівки нового для України бренду – BMC. У травні 2021 р. машини вперше презентували в будівельному виконанні, а зараз – їх демонструють в якості комунальних машин.

Manitou Group об'єднала понад 500 000 найменувань запчастин в єдину класифікацію під брендом Manitou Group PARTS. Ініціатива не тільки спростить пропозицію для користувача, але і знизить вплив на навколишнє середовище – повідомляє SpecMachinery.com.ua.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, презентація нової БМП-1М та інших зразків бронетехніки відбулась в рамках візиту на НВО «Практика» Секретаря РНБО України Олексія Данілова

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Трактор року» (англ. TotY або Tractor of the Year) – це міжнародна європейська премія, в якій журналісти провідних видань у галузі сільськогосподарської техніки визначають переможців у чотирьох престижних категоріях.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія MAN продемонструвала автоматизовану систему заміни контейнерів на терміналі.

В цьому році новостворений "Київський машинобудівний завод", попри не дуже сприятливу ситуацію на ринку, почав виробництво вітчизняної спецтехніки – автокранів КMZ 25-40. І вже представив їх на виставці в Києві.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Києві в рамках виставок «КомунТех-2021», «ДорТехЕкспо-2021» відбулась перша публічна презентація нового для України індійського бренду екскаваторів-навантажувачів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це гусеничний екскаватор Volvo EC380DL, котрий використовуватиметься на видобувних роботах у гранітному кар’єрі

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, міні-електровантажівка Ari додатково отримала сонячну батарею, яка під заряджатиме акумулятори під час роботи

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, польська компанія KH-KIPPER виготовила тристоронній самоскидний кузов W3H, який вперше був змонтований на чотиривісному шасі IVECO T-Way.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, держкомпанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відвантажила у США танк БМ «Оплот», що був цього року випущений Заводом імені Малишева.

Як вже повідомляв SpecMachinery.com.ua, в Києві розпочали роботу щорічні спеціалізовані виставки «КомунТех-2021», «ДорТехЕкспо-2021» та ін.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це новий тягач із установкою Palfinger на метановому шасі Scania G410B6X4HZ CNG.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News: