Вантажівки

Четвер, 26 травня 2022 15:14

УкрЄвроМАЗ відмовився від МАЗів

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, компанія «УкрЄвроМАЗ» (один з найбільших українських дилерів вантажного бренду МАЗ), змінила портфель брендів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайська компанія Dongfeng Commercial Vehicle запустила в серійне виробництво новий модельний ряд важких вантажівок Dongfeng Tianlong GX.
Про це розповіли в прес-службі Всеукраїнської Аграрної Ради.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на Всесвітній виставці комунальної техніки IFAT 2022, яка відкриється в Мюнхені 30 травня, відбудеться презентація двох самоскидів…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, лісівники з Польщі передали 10 позашляховиків для потреб Збройних Сил України.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Сполучені Штати передали українським прикордоникам та поліцейським 21 броньований автомобіль для захисту та перевезення особового складу.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, каліфорнійська старт-ап компанія Xos нещодавно представила батарейний електропривідний сідельний тягач, призначений для регіональних вантажоперевезень.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, попри війну автопарк Нацполіції поповнюється новими машинами - партію Renault Duster ввезли в Україну вже після 24…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Сили оборони України отримали нові броньовані машини Senator Armored Personnel Carrier.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія SINOTRUK випустила сідельний тягач HOWO Max 510 6X4 AMT, спеціально адаптований для перевезення небезпечних вантажів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нещодавньою прем'єрою у легкій вазі від китайської компанії Foton стала нова модель Aumark X, що призначена для…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це пожежно-рятувальні машини та автомобіль швидкої допомоги.
Середа, 18 травня 2022 11:45

Представили новий самоскид Volvo

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія з Нідерландів BAS Mining Trucks нещодавно постачила замовнику новий самоскид Bas Mining Volvo FMX 8х4 з…

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: