Вантажівки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, відбувся дебют нового китайського бренду CLM, який фокусується винятково на виробництві вантажних автомобілів на водневих паливних елементах.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія IVECO продовжує оновлення модельного ряду вантажівок важкого класу
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, американська компанія Peterbilt Motors представила нові моделі 535 і 536, а також моделі 537 і 548 середньої…
Цього року компанія Volvo Trucks розпочинає продажі трьох нових повністю електричних великотоннажних моделей для деяких країн Європи.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанії IVECO і Plus підписали меморандум про взаєморозуміння в області розробки автономного вантажного транспорту.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, флагманський тягач китайської компанії Sinotruk - модель Huanghe X7 отримав декілька важливих технічних доповнень.
У 2021 році Renault Trucks модернізує свої серії T, T High, C та K, істотно поліпшуючи комфорт водіння, комфорт на…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайський виробник електромобілів - компанія BYD уклала угоду з Budweiser China на постачання 30 електроприводних тягачів BYD…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на вітчизняних газозаправних станціях помітили нову вантажівку IVECO, яка працює на стисненому газі.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Пекіні презентували концепт Foton Auman Galaxy - абсолютно нову висококласну важку вантажівку, що поєднує футуристичний дизайн…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайська компанія SAIC Hongyan нещодавно презентувала нову важку електровантажівку, оснащену водневими паливними елементами.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Trucks отримала нагороду Red Dot Award 2021 за видатну якість дизайну нової моделі Volvo FM
Вівторок, 13 квітня 2021 09:34

Renault представила «гоночний» тягач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Renault Trucks презентувала в Нідерландах гоночну версію Renault T High «Racing Edition».

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

Продаж спецтехніки:

Рубальна машина RM 71
( / ОБЛАДНАННЯ)

Рубальна машина RM 71

Рубальна Машина RM 41
( / ОБЛАДНАННЯ)

Рубальна Машина RM 41

Impactor 250
( / ОБЛАДНАННЯ)

Impactor 250

Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22
( / ЗАПЧАСТИНИ і агрегати)

Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22