Вантажівки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Ford Trucks виводить на ринок сідловий тягач F-MAX у преміальній комплектації Select, яка буде випущена обмеженою…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мерія Таллінна розглядає проєкт рішення, в якому пропонується як гуманітарну допомогу передати Україні п'ять машин швидкої допомоги…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія MAN Truck & Bus стане першим європейським виробником вантажівок, який розпочне виробництво машин з ДВЗ на…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, підприємство із Кременчука відвантажило на адресу замовника автовишку CTE B-LIFT 230 HY на шасі JAC.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, експерти Інституту досліджень авторинку проаналізували статистику реєстрацій транспортних засобів в Україні впродовж березня 2024 року.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автомобілі M939 неодноразово з'являлися в голлівудських фільмах.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, від уряду Південної Кореї до України прибуло 70 автівок швидкої медичної допомоги.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, шведська компанія SCA – один із найбільших у Європі виробник пиломатеріалів та целюлози – щорічно перевозить до…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Renault й комерційний підрозділ Volvo Group створили нову компанію Flexis, яка випустить лінійку електричних фургонів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, німецький автовиробник продовжує публікувати подробиці про новий Volkswagen Transporter.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Завод «Альфатекс» відвантажив на адресу замовника автовишку CTE ZED 25 на шасі JAC.
Четвер, 04 квітня 2024 13:56

ОККО замовила ще 22 тягачі Scania

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мережа АЗК ОККО продовжує оновлювати свій парк транспортних засобів для перевезення нафтопродуктів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Daimler Truck AG повідомив про перші постачання електричних вантажівок RIZON в Каліфорнії, США.

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: