Агро

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, уряд заклав у бюджет 1 млрд грн на програму компенсації до 25% вартості техніки українського виробництва.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за прогнозними оцінками науковців Інституту аграрної економіки, спадна тенденція щодо імпорту агротехніки буде зберігатися й у 2024…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія «СП «ПАЕК» зачищає поля біля Снігурівки на Миколаївщині за допомогою власного радіокерованого розміновувача на базі трактора…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у межах грантової допомоги, отримано 15 одиниць техніки: екскаватори, трактори, бульдозери.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, французький стартап Seederal розробляє трактор, який зможе пропрацювати від однієї зарядки 12 годин.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на виставці в Туреччині компанія New Holland показала прототип електротрактора T3 electric power потужністю 100 к.с., який…
П'ятниця, 15 березня 2024 13:40

John Deere представив нові комбайни

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія John Deere представила свій новий комбайн S7 - машину з найновішим двигуном та системами механізації збирання.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Україні невдовзі з'явиться нова найпотужніша в лінійці JCB модель трактора Fastrac 8330.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія John Deere презентувала свої найсильніші серійні трактори на виставці Commodity Classic у Х’юстоні, Техас, США.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до кінця 2024 року Держпродспоживслужба, яка зараз займається реєстрацією сільськогосподарської техніки, планує передати ці повноваження до МВС…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, виробничі філії «НІБУЛОНу» отримали перші два трактори CLAAS та розчинно-заправні станції «РЗС 30».
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на нещодавній агровиставці «Зернові технології 2024» група компаній «Будшляхмаш» продемонструвала новий трактор Zoomlion_RN1104.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, робот Scottish Crover ворушить та перевіряє якість зерна у зерносховищах.

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: