Новини спецтехніки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, модель 973 замінює 973K та приєднується до 160-сильної 953 та 202-сильної 963 у лінійці гусеничних навантажувачів Cat.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у бельгійському місті Руселар 10 квітня було урочисто відкрито новий автобусний завод компанії VDL Bus & Coach.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, бельгійська компанія John Cockerill Defense виграла контракт на «декількох десятків» трансформованих машин Bandvagn 206 (BV-206).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Dieci випустила на ринок новий зчленований телескопічний колісний навантажувач Pivot T80.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, всього за кредитом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) для Черкас можуть придбати до 45 нових тролейбусів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Одеса передала одній з частин Десантно-штурмових військ вісім багі Kawasaki в рамках програми «Безпечне місто».

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Ford Trucks виводить на ринок сідловий тягач F-MAX у преміальній комплектації Select, яка буде випущена обмеженою серією 400 одиниць.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мерія Таллінна розглядає проєкт рішення, в якому пропонується як гуманітарну допомогу передати Україні п'ять машин швидкої допомоги та медичне обладнання.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Німеччина оголосила новий пакет військової допомоги для України з бронетехнікою та безпілотниками.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, уряд заклав у бюджет 1 млрд грн на програму  компенсації до 25% вартості техніки українського виробництва.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія MAN Truck & Bus стане першим європейським виробником вантажівок, який розпочне виробництво машин з ДВЗ на водні.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у київському метро почав курсувати другий потяг, який складається з вагонів, що були передані столиці України від Варшави.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Федеральний уряд Німеччини доручив компанії Rheinmetall постачити Україні 20 додаткових бойових машин піхоти Marder в межах військової допомоги.

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: