Новини спецтехніки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, контракт на модернізацію 148 танків Challenger 2​ вартістю 1 млрд доларів був підписаний у травні 2021 року

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, узбецька компанія SamAuto представила свої нові автобуси: міський низькопідлоговий SAZ LE60 і міжміський SAZ HD50.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, українське підприємство «Меридіан» долучилося до міжнародної програми освоєння Місяця

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Trucks представила нову версію популярного вантажного автомобіля під назвою Volvo FH Efficiency Concept Truck.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий автобетононасос 36 XXT поєднує в собі переваги 5-ти секційної стріли з приводом Powerbloc і напівзакритим масляним контуром.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, рестайлінговий суцільнометалевий фургон Renault Trafic став доступний для замовлення в Європі.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, спільна компанія Nikola IVECO Europe GmbH офіційно відкрила в Німеччині завод, на якому збиратимуть електровантажівки, що працюють, як від батарей, так і на водневих паливних елементах.

Паливозаправники – це один з тих різновидів спецтехніки, в яких особливі вимоги пред'являються до питань безпеки і зручності практичного використання.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Італія вирішила використовувати подовжені напівпричепи, наслідуючи приклад Великобританії і Німеччини.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Hyva анонсувала нову лінійку рухомих електричних кранів-маніпуляторів на роликах KENNIS e-Power

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, французький дилер IVECO, компанія SDVI випустила обмежену серію цілого автопоїзда під назвою «Vendéenne Edition» на базі IVECO S-Way

Четвер, 16 вересня 2021 09:34

ЗСУ отримали новітню мобільну РЛС

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новітня РЛС 80К6КС1 «Фенікс-1» прийнята на озброєння ЗСУ

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: