Новини спецтехніки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» придбав шість сучасних мобільних станцій для ремонту американських позашляховиків HMMWW, які використовують Збройні Сили України.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, перша партія з 12 вантажівок Leyland DAF 45.150, придбаних коштом волонтерів та Фонду Петра Порошенка, вирушила в Україну з Великобританії.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Україна отримає дійсно величезну підтримку від 50 країн, які будуть передавати важке озброєння

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, про це повідомив президент Франції Емманюель Макрон у Twitter.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, десантний катер російських окупантів проєкту «Акула» підірвався на міні біля окупованого м. Маріуполя Донецької області.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua,компанія MAN Truck & Bus офіційно оголосила про початок підготовки великосерійного  виробництва акумуляторних батарей для своїх електричних вантажівок і автобусів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в травні російський автопром показав падіння виробництва легкових автівок на 96,7% у річному вимірі.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, потреба в цій машині виникла через те, що ті зразки, які експлуатують військові, не відповідають сучасним вимогам.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ЗСУ уразили на Зміїному ще один ворожий зенітно гарматно-ракетний комплекс «Панцир-С1».

У літній період вантажний транспорт масою до 40 тонн може рухатись дорогами країни без обмежень.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, з врахуванням того, скільки в запасі у Франції є таких бронетранспортерів, можна припустити, що ЗСУ можуть посилитися не одним десятком машин VAB

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, фінський виробник шин Nokian Tyres ухвалив рішення покинути ринок Росії попри те, що 80% шин компанії для легкових автомобілів вироблялися у країні-агресорці.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Європейський Союз розпочав постачання Збройним силам України понад 90 вантажівок підвищеної прохідності.

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: