Новини спецтехніки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ПрАТ «АвтоКрАЗ» передало Збройним Силам України перші три сідельні тягачі КрАЗ-6510ТЕ згідно із замовленням Міністерства оборони.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, хоча на ринку електромобілів (BEV) в Україні домінують вживані машини, ввезені з-за кордону, вже не перший рік фіксується зростання частки нових електромобілів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Unibuss AS, один із найбільших норвезьких перевізників, замовив 183 зчленованих повністю електричних автобусів Urbino 18 для експлуатації в столиці Норвегії Осло.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Trucks представляє Active Grip Control — запатентовану функцію безпеки для електричних вантажних автомобілів, а також в адаптованій версії – для дизельних вантажівок.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія IVECO розширила доступні варіанти паливних ємностей для сідельних тягачів IVECO S-WAY 4×2, що працюють на стиснутому природному газі (CNG).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, як працюють інтелектуальні системи нового автогрейдера CAT 120

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, 50-тонна модель SDLG E6500F – найбільший та найпотужніший гусеничний екскаватор у лінійці китайського виробника, який належить компанії VolvoCE.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайська компанія Dongfeng Liuzhou Motor Co. Ltd. продемонструвала оновлену модель свого флагманського сідельного тягача Dongfeng Chenglong Н7600 (2022).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ДП «Державне Київське КБ «Луч» спільно з ТОВ «СКТБ Корпорація «УкрІннМаш» почали ходові випробовування першої серійної пускової установки ракетного комплексу 360МЦ «Нептун».

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, обласний центр отримав ще 9 нових тролейбусів «Богдан Т70117»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в рятувальній службі аеропорту Штутгарта з'явилися нові мобільні сходи моделі E5000, виготовлені компанією Rosenbauer.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, L180H - розумна машина, яка поєднує в собі новітні технології Volvo, зокрема, вдосконалену КПП OptiShift другого покоління, що дає змогу покращити паливну ефективність до 15%.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компаніяDoosan Bobcat представила перший у світі повністю електричний компактний гусеничний навантажувач

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

News:

Продаж спецтехніки: