Середа, 23 березня 2022 15:38

Україна отримала партію позашляхових "швидких" на базі Mercedes Unimog

Україна отримала від міжнародних партнерів 50 автівок швидкої медичної допомоги. Автомобілі є частиною гуманітарної допомоги від країн ЄС, яку Україна активно отримує з початку повномасштабного російського вторгнення. 

Як повідомляє міністр охорони здоров'я, «швидкі» будуть передані для потреб збройних сил України. 

«27 днів українські військові продовжують протистояти російській агресії. Зі свого боку, в тилу, ми намагаємося забезпечити їх аптечками, ліками та необхідними транспортними засобами, завдяки яким лікарі можуть надавати допомогу пораненим. Ми розуміємо, що на лінії фронту кожна хвилина може вартувати життя, і тому важливо, аби медики могли максимально безпечно в максимально стислі терміни евакуйовувати поранених із зони бойових дій та надавати їм необхідну допомогу», — зазначив Віктор Ляшко

Автівки Mercedes мають високу прохідність, відповідний рівень захисту та обладнання, необхідне для порятунку життя в умовах бойових дій. Автомобілі швидкої допомоги дозволяють евакуювати до 4 поранених одночасно. 

Нині частину автівок вже доставлено в регіони, де тривають активні бойові дії. Ще частина «швидких» має надійти в Україну найближчими днями. 

Нагадаємо, що з початку російського повномасштабного вторгнення окупанти обстріляли 58 автівок швидкої медичної допомоги.  






  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: