Субота, 06 липня 2024 10:25

Hitachi тестує перший у світі кар'єрний самоскид з динамічною зарядкою

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Hitachi Construction Machinery у червні 2024 року розпочала ходові випробування унікальної машини.

Це перший у світі великовантажний кар’єрний самоскид (вантажопідйомністю понад 150 т), оснащений потужною батареєю з динамічною зарядкою.

Машина розроблена спільно з компанією ABB – технологічного лідера у галузі електрифікації транспортних засобів. Тестова експлуатація відбувається на території найбільшого в Замбії мідно-золоторудного кар’єру Кансанші (First Quantum Minerals Ltd).

За основу було взято серійний, дизель-електричний самоскид Hitachi EH 4000 АС-3 номінальною вантажопідйомністю 221 т. Тільки тут замість дизельного двигуна 1864 кВт встановили потужні батареї.

Останні можуть заряджатися прямо на ходу від підвісних ліній на 2600V через спеціальний пантограф.

Таке рішення дозволяє не тільки заощаджувати час, але й збільшити вантажопідйомність завдяки використанню легших батарей. В цьому випадку також підвищується ресурс акумуляторів.

Зазначимо, що у кар’єрі Кансанші випробування самоскидів Hitachi з динамічною зарядкою проводились ще з грудня 2016 року.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, щоправда, тоді у машин на основі моделі EH 3500 АС-3 вантажопідйомністю 181 т електроенергія через пантограф передавалась через інвертор безпосередньо на електромотори у маточинах коліс.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: