Четвер, 23 лютого 2023 15:45

Якість без компромісів: дизельні фільтри Bosch для вантажних автомобілів

Комерційні автомобілі майже завжди в дорозі. Це означає, що всі типи фільтрів постійно перевантажені. А для міжнародних перевезень потрібно додатково враховувати значні відмінності в якості пального в різних країнах, адже це – додатковий негативний вплив. Тому фільтри для комерційних транспортних засобів повинні відповідати технічним вимогам, що в два-три рази перевищують стандарти для фільтрів легкових автомобілів.

Bosch розробляє і виробляє системи дизельного впорскування та впорскування до системи Denoxtronic і тому знає, як їх захистити. Для виробництва фільтрів використовуються високоякісні матеріали, застосовується акуратна і точна обробка, а також дотримуються чіткі правила перевірки якості, що відповідають стандартам ОЕ. Системна компетенція дозволяє гарантувати високу якість і безпеку автокомпонентів. 

Магічний трикутник фільтрації

 

Термін служби (здатність утримувати бруд):

кількість частинок, які фільтр може утримувати до досягнення інтервалу заміни — повинен бути якомога вище

Ефективність (швидкість відділення частинок):

відношення кількості частинок, які утримуються фільтром, до числа, що входить у фільтр, виражене у відсотках — повинна бути якомога вище

Перепад тиску (різниця тиску):

різниця в тиску палива / мастила / повітря між входом і виходом фільтра — повинна бути якомога нижче

 

Дизельні фільтри – надійний захист системи впорскування

Дизельні фільтри Bosch надійно відділяють тверді частинки та воду від пального та сприяють оптимальній роботі двигуна. Завдяки багатошаровим, мікропористим компонентам вони забезпечують відмінну ефективність фільтрації та мають тривалий термін служби.  Висока пиловловлююча здатність і низький опір потоку можливі завдяки великій поверхні фільтра. Спеціальна вологостійка обробка фільтрувального елементу є запорукою вологостійкості та високої межі міцності. Використання стійких матеріалів захищає дизельні фільтри Bosch від внутрішнього та зовнішнього витоку.

 

Можливі наслідки забруднених фільтрів

Дизельні фільтри потребують регулярної заміни, здійснювати яку варто відповідно до вказівок виробника. Забруднені фільтри можуть призвести до негативних наслідків:

  • Втрати потужності двигуна або навіть зупинки двигуна
  • Погіршення подачі пального
  • Порушення роботи паливного насоса
  • Внутрішня корозія компонентів двигуна

Усім відомо: вантажівки приносять гроші, тільки якщо вони знаходяться в русі. Задля уникнення тривалих простоїв та додаткових фінансових витрат на ремонт авто, дотримуйтесь вимог виробника щодо періодичності заміни фільтрів.  

Важливий фактор – якість дизельного пального

В світовому масштабі якість дизельного пального значно варіюється. Залежно від регіону і кліматичних умов концентрація води і пилу може бути надзвичайно високою. Тому Bosch пропонує різні дизельні фільтри, які точно відповідають якості пального в країні застосування.

 

Важливо знати!

Вода — головний ворог системи впорскування

Будь-яке дизельне пальне містить дрібнодисперсну воду. Вміст води залежить від якості пального. Конденсація всередині резервуара може збільшити його ще більше. Недостатнє відділення води — наприклад, недотримання інтервалів заміни або використання дешевих фільтрів — може призвести до дорогих корозійних пошкоджень двигуна, насоса високого тиску і форсунок.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: