Понеділок, 22 січня 2024 09:56

Презентували автономний електротрактор на базі штучного інтелекту

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, майбутнє сільського господарства: презентовано автономний електротрактор на базі штучного інтелекту.

Doosan Bobcat, світовий лідер у виробництві компактної техніки, нещодавно представив AT450X, перший у галузі автономний електричний шарнірно-зчленований трактор, оснащений Agtonomy, передовою платформою штучного інтелекту для сільського господарства.

AT450X розроблений для вдосконалення сільськогосподарських операцій та максимізації продуктивності з високою точністю, одночасно зменшуючи витрати на робочу силу та вплив на довкілля.

AT450X — це повністю електрична самокерована машина, яка використовує штучний інтелект для постійного навчання та реагування на навколишнє середовище.

Він може виконувати різні завдання, такі як посадка, прополка, збирання врожаю та обприскування, без втручання людини. Він також може спілкуватися з іншими машинами та пристроями через Інтернет речей (IoT).

AT450X працює на хмарній платформі штучного інтелекту Agtonomy, яка надає фермерам дані та інформацію про їхні культури, ґрунт, погоду та шкідників у режимі реального часу.

Agtonomy також дозволяє фермерам віддалено контролювати та керувати своїми машинами, а також оптимізувати свої операції та врожайність.

AT450X пропонує багато переваг для фермерів та довкілля, а саме:

AT450X може працювати 24/7, незалежно від погодних умов і тривалості дня. Він також може адаптуватися до різних місцевостей і культур, а також виконувати кілька завдань одночасно. Це дозволяє скоротити час і трудовитрати, необхідні для сільськогосподарських операцій, а також підвищити якість і кількість виробленої продукції.

AT450X — це машина з нульовим рівнем викидів, яка працює від акумулятора, що може підзаряджатися від сонячних панелей або інших відновлюваних джерел.

Вона також може зменшити використання води, добрив і пестицидів, вносячи їх точно й економно. Це може мінімізувати ущільнення та ерозію ґрунту, а також покращити здоров’я ґрунту та біорізноманіття.

AT450X може усунути ризики й небезпеки, пов’язані з ручною працею, такі як втома, травми або вплив хімічних речовин. Він також може запобігти крадіжкам і вандалізму, використовуючи камери й датчики для виявлення і відлякування зловмисників.

Наразі AT450X знаходиться на стадії прототипу і проходить тестування та перевірку в різних місцях та сценаріях.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Doosan Bobcat планує запустити AT450X на окремих ринках у 2024 році, а в наступні роки розширити його доступність і застосування.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: