Вівторок, 25 січня 2022 11:52

Представили перший у світі повністю електричний компактний гусеничний навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компаніяDoosan Bobcat представила перший у світі повністю електричний компактний гусеничний навантажувач

Новинка отримала вже дві нагороди CES Innovation Awards 2022. Новий навантажувач Bobcat T7X став першою у світі у своєму класі повністю електричною машиною без гідравлічних систем, що забезпечує високопродуктивну роботу без викидів, шуму та вібрацій, поряд зі зниженням витрат на технічне обслуговування та ремонт.

В компанії стверджують, що T7X був відразу розроблений з урахуванням вищого крутного моменту, і потужності, у порівнянні із дизельними аналогами.

Електропривід T7X живиться від потужної 62-кіловатної літій-іонної батареї виробництва компанії Green Machine Equipment.

Інтелектуальна система управління живленням запрограмована на виявлення збільшення навантаження та автоматичне зниження потужності, коли вона не потрібна, тим самим мінімізуючи загальне енергоспоживання та продовжуючи час роботи навантажувача до чотирьох годин безперервно або повного день з перервами.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, також повністю електричний Bobcat T7X застосовує менше одного літра екологічно чистої охолоджувальної рідини порівняно з приблизно 216 літрами рідини еквівалентної дизельної моделі з гідравлічною системою.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: