Субота, 06 березня 2021 10:15

Для гірських районів придбають 9 «швидких» на базі Toyota Land Cruiser Prado

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Івано-Франківський «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» придбає 9 автомобілів швидкої допомоги на 15,3 млн грн.

Постачальником стане ТОВ «Автоспецпром». Вартість одного авто становитиме 1,7 млн грн.

Ці автомобілі призначені для використання в гірських та передгірських районах області, оскільки відрізняються кращою прохідністю. Їх планують розподілити по районних центрах екстреної медичної допомоги.

Комплектація такого авто включає також ноші для транспортування, електрокардіограф, аспіратори, дихальні мішки та кисневий балон.

Це не єдине замовлення швидких від Івано-Франківського центру. У вересні 2020 року установа вже закуповувала автомобілі швидкої медичної допомоги у ТОВ «Автоспецпром». Тоді придбали 7 автомобілів Peugeot Boxer типу B за 13,7 млн грн, тобто по 1,96 млн грн за одиницю.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ще одне замовлення швидких центр зробив нещодавно, на початку лютого 2021-го. Тоді придбали ще 20 автомобілів швидкої допомоги на загальну суму 47 млн грн (2,35 млн грн за авто). Це повноприводні автомобілі на базі Citroen Jumper, типу В.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: