Неділя, 03 липня 2022 11:28

DAF представив абсолютно новий нічний замок для вантажівок наступного покоління

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, виробник вантажівок з Нідерландів представив новий нічний замок DAF Night Lock, який можна буде встановити на нові моделі компанії.

За заявою DAF, анонсований Night Lock є унікальною розробкою, яка може бути встановлена ​​на будь-яку нову вантажівку серій XF, XG і XG+, а також доступна як рішення для модернізації у всіх офіційних дилерів DAF.

В механічному замку використовуються як поручні, так і посилені елементи конструкції дверей, встановлені на заводі.

DAF Night Lock складається зі сталевої панелі, колір якої відповідає обробці кабіни, і оснащений кулісним перемикачем. При активації панель опускається донизу, з'єднуючись із міцним поручнем. Це блокує двері та перешкоджає проникненню в кабіну непроханих гостей.

Червоний індикатор чітко показує, що DAF Night Lock було активовано. У разі виникнення надзвичайної ситуації водій може миттєво залишити кабіну, для чого достатньо одного натискання на тумблер, щоб розблокувати замок.

Автовиробник провів великі випробування новинки, після чого заявив, що Night Lock може витримувати навантаження, що на 150% перевищує будь-яку іншу аналогічну систему, представлену на ринку.

За заявою компанії, якщо оснастити двері нових вантажівок серій XF, XG і XG+ новими нічними замками, їх неможливо буде зламати. Спеціальна наклейка на ручках дверей вказує на наявність DAF Night Lock.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нова система DAF Night Lock для автомобілів DAF нового покоління тепер доступна для замовлення офіційних дилерів автовиробника.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: