Четвер, 01 лютого 2024 10:34

Підготовка спецтехніки до роботи

Після міжсезонного простою дорожньо-ремонтної та видобувної техніки виробники рекомендують перевіряти готовність до роботи. Оцінка стану після зберігання та дефектування дозволяють уникнути позапланових робіт і додаткових витрат.

Раціональним рішенням у підготовці до інтенсивної експлуатації екскаваторів, навантажувачів, бульдозерів, спеціальних машин та різноманітних парків дорожніх та кар’єрних підприємств є превентивна заміна технічних олив та рідин. Оцінити ефективність та оптимізувати сервісне обслуговування з максимальною точністю та вигодою дозволяє безкоштовний інструмент діагностики Fullcheck LAB від Opet, що є надзвичайно дієвим навіть при порівнянні олив різних брендів та класів, і дозволяє наочно демонструвати переваги спеціалізованих продуктів для позашляхової техніки.

Оцінка стану мастильного матеріалу може бути виконана не лише для моторних олив, що представлені у 2-х найбільш затребуваних лінійках Fullmaster та Fullpro HT. Широкий асортимент моторних олив Opet розроблений з урахуванням вимог мультибрендових парків техніки та є невід’ємною частиною професійного сервісного обслуговування успішних підприємств.
Висококласні фахівці Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. володіють багатим досвідом та пропонують великі можливості щодо експертного супроводу по усім технічним рідинам та мастильним матеріалам дорожньо-ремонтної та видобувної техніки.

Спеціалізовані трансмісійні оливи Opet для кар’єрно-будівельної техніки дозволяють уніфікувати асортимент мастильних матеріалів на підприємствах усіх масштабів. Високопродуктивні оливи серій Fullgear FD та Fullgear CT задовольняють вимоги практично усіх марок та моделей різноманітної спеціалізованої позашляхових машин як нових, так і попередніх поколінь.

Мастильні матеріали Opet стають вибором усе більшого числа компаній, серед яких Onur, Євробан Захід, Crane Ukraine, Спецмаш, Підйомні Механізми, ТБЦ та багато інших. Схвальні рекомендації Opet отримує не лише у результаті надання виключно високоякісних продуктів першого заповнення, а й завдяки співпраці з офіційним представництвом у особі імпортера ‒ компанією «Фукс Мастила Україна» ‒ та кваліфікованими дистриб’юторами.

Обирайте он-лайн необхідні оливи для спецтехніки та переконайтеся у перевагах співпраці з Opet.

Долучайтеся до наших спільнот FacebookViber та дізнавайтеся більше.

 

Про компанію-виробника:

Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини. Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби з догляду за автомобілями, а також надає післяпродажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тон готової продукції в рік розташовані в індустріальному регіоні İzmir, м. Aliağa.

Система менеджменту Компанії та її виробничих активів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 16949, OHSAS 18001, TSE EN ISO/IEC 17025.

Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, Turk Traktor, Renault, MAN та багато інших, з метою вдосконалення рецептур мастильних матеріалів. Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованої Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить більше 300 тис. тестів на рік, які включають вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив в межах сервісу Fullcheck LAB.

Мастильні матеріали виробництва Компанії є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar та мають допуски провідних виробників техніки: MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford, Renault, BMW і т. д.

В Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача.

Лінійка продукції Opet містить у собі широкий асортимент моторних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил, гальмівних та гідравлічних рідини для обслуговування вантажних та легкових автомобілів, сільськогосподарської та будівельної техніки, мотоциклів та водяного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби приватних та корпоративних споживачів.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: