Четвер, 22 липня 2021 11:40

Які нові будівельні машини Liebherr представить восени

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Liebherr продемонструє своє новітнє обладнання на виставці MINExpo International в США, яка відбудеться у вересні 2021 року.

На виставці MINExpo 2021 компанія Liebherr представить екскаватор R 9150 Generation 7 (G7) 130 т/143 т, наступне покоління екскаваторів R 9600 G8, кар'єрний бульдозер PR 776 70 т/77 т з системою дистанційного керування LiReCon.

Також це недавно представлений самоскид T 274 305 т/336 т і кран підвищеної прохідності LRT 1090-2.1 90 т/100 т.

Компанія Liebherr представить на MINExpo три нових екскаватори: R 9150 Generation 7, R 9200 Generation 7 і абсолютно новий R 9600 Generation 8. Ці три машини оснащені останніми інноваціями, включаючи Liebherr Power Efficiency, Assistance Systems і Bucket Filling Assistant.

LPE (Liebherr Power Efficiency) - це особлива система управління двигуном і гідравлікою, яка знижує витрату палива до 20%. Системи допомоги - це просунуті бортові додатки, розроблені, щоб допомогти оператору стати більш ефективним за допомогою аналітики і практичних ідей.

BFA (Bucket Filling Assistant) - це перший продукт автоматизації з лінійки гідравлічних екскаваторів Liebherr, який дозволяє оператору реалізувати процес наповнення ковша автоматично.

Компанія Liebherr недавно розширила асортимент своєї продукції, представивши T 274, кращий в своєму класі самоскид вантажопідйомністю 305/336 тонн. Ця новий вантажівка має ту ж базову конструкцію, що і Т 284, з урахуванням багаторічного досвіду роботи в польових умовах. Доступний широкий спектр опцій, включаючи допоміжну систему Liebherr Trolley Assist і комплект Liebherr Autonomy Kit.

Компанія Liebherr також продемонструє свій флагманський бульдозер для гірських робіт PR 776 Litronic.

Машина буде представлена ​​разом з новою системою дистанційного управліня LiReCon Liebherr. LiReCon (дистанційне керування Liebherr) забезпечує додатковий комфорт і безпеку операторам у важких гірських роботах.

Серед компонентів - дизельний двигун серії D98, який доступний як для Liebherr, так і для інших виробників гірничодобувного обладнання для нових і модернізованих машин. Двигун V-16 сімейства D98, D9816, не тільки демонструється на стенді, але і є серцем представленого тягача Т 274. Це знаменує початок інтеграції серії D98 в машини Liebherr.

Кран підвищеної прохідності LRT 1090-2.1 90 т/100 т у стандартній комплектації оснащений монітором виносних опор, який автоматично визначає стан опори і вмикає систему управління краном.

Він також поставляється в стандартній комплектації з регульованою опорною базою VarioBase®, яка підвищує гнучкість на місці і збільшує вантажопідйомність крана.

LRT 1090-2.1 оснащений телескопічною стрілою довжиною 47 м. Його телескопічна система складається з двоступеневого гідроциліндра з механізмом висування троса.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, стрілу можна легко висунути за допомогою двох режимів телескопування: сильного або довгого. Механізм висування розрахований на високу підйомну силу телескопування.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: