Вівторок, 19 січня 2021 09:13

VolvoCE представила новий екскаватор

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, абсолютно новий екскаватор EC350E від Volvo Construction Equipment (Volvo CE) був розроблений, щоб доповнити профіль продуктивності існуючих екскаваторів EC300E і EC380E.

Ця 35-тонна модель із двигуном, потужністю до 295 к.с., оптимально підходить для виконання загальнобудівельних робіт. З загальною висотою менше чотирьох метрів при навантаженні на причіп, машину можна транспортувати без розбирання.

EC350E може бути адаптований для виконання широкого спектру робіт в найкоротші терміни. Оператори можуть вибрати кілька функцій в залежності від поставленого завдання і своїх переваг, наприклад, пріоритетність виконання робочих операцій.

Швидкість опускання стріли також можна регулювати, що надає додатковий контроль при виконанні завдань, що вимагають підвищеної точності.

Безпека підвищена за рахунок пригвинчених до болтів сходинок, поручнів з хорошим оглядом, а також ергономічної кабіни Volvo Care Cab з низьким рівнем шуму і вібрації. Низький капот машини сприяє кращому в своєму класі огляду на бічні і задні частини машини з сидіння оператора. Оглядовість поліпшується завдяки задній і бічній камерам, а також опціональній універсальною системою Volvo Smart View.

EC350E забезпечує кращу в своєму класі паливну економічність завдяки поєднанню функцій, що включають класичний режим ECO, обираний робочий режим та інтелектуальну електрогідравлічну систему. Двигун Volvo D8M розвиває потужність 1600 об/хв при високому обертальному моменті на низьких оборотах і оснащений функціями автоматичного холостого ходу і відключення, які допомагають скоротити зайву витрату пального.

Завдяки технології автоматичної регенерації машину не потрібно зупиняти для очищення фільтру сажі. Також турбонагнітачі ретельно охолоджуються завдяки додатковій функції відкладеного вимикання двигуна, яка допомагає уникнути перегрівання і підвищує надійність машини. Цьому також сприяє електрогідравлічна система, для якої потрібно менше шлангів, аніж зазвичай, що знижує потребу в з'єднаннях і мінімізує вимоги до технічного обслуговування.

 

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, час і витрати на технічне обслуговування скорочуються за рахунок інтервалів заміни моторного масла і фільтрів в 1000 годин, а також доступу з рівня землі до згрупованих фільтрів.

Детальніше про будівельну техніку Volvo CE можна дізнатися, звернувшись до офіційного дилера в Україні - компанії ETS Group


 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71

  Рубальна Машина RM 41
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна Машина RM 41

  Impactor 250
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Impactor 250

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22
  ( / ЗАПЧАСТИНИ і агрегати)

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22