Вівторок, 11 червня 2024 13:41

Volvo суттєво оновила колісні навантажувачі L110H та L120H

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Volvo капітально переробила свої колісні 20-тонні навантажувачі L110H і L120H, котрі, зокрема, отримали новий двигун.

Фронтальні навантажувачі середнього розміру оснащено новим 8-літровим двигуном Volvo D8M, який має автоматичну регенерацію, подібно до великих навантажувачів компанії.

Це означає, що він автоматично спалює сажу, щоб запобігти засміченню сажового фільтра.

L110H працює на двигуні потужністю 256 кінських сил, а L120H має 272 кінські сили.

Навантажувачі також отримали найновіший планшет Volvo Co-Pilot – тепер 12 дюймів – із більшим екраном високої роздільної здатності. Планшет, який працює на базі Android 12 і має підключення Bluetooth і WiFi у кабіні, керує такими функціями, як:

Бортове зважування – автоматично повідомляє, скільки ви завантажуєте з кожним повним ковшем. 

Інтегрована система запобігання зіткненням – камера заднього огляду високої чіткості поєднується з радаром, щоб подавати візуальні та звукові сповіщення про наближення до перешкод.

Навчання операторів – показує операторам, як використовувати інтелектуальні функції навантажувача для підвищення продуктивності.

Система контролю тиску в шинах.

Програми – як і смартфон, планшет має попередньо встановлені програми, такі як Калькулятор, Нотатки та Погода. Він також має вбудоване радіо. Оператори можуть налаштувати головний екран для програм і налаштувань.

Автоматичне бездротове оновлення програмного забезпечення.

Операторам також більше не доведеться вручну накачувати паливну систему для заправки, оскільки тепер цим займається новий електричний насос. Нові паливні фільтри очищають дизельне паливо від води та інших домішок, подовжуючи міжсервісні інтервали до 1000 годин.

Інші функції включають:

Реверс за допомогою гальмування – уповільнює навантажувач, коли оператор хоче змінити напрямок, зменшуючи оберти та автоматично застосовуючи робочі гальма.

OptiShift – для підвищення ефективності та економії палива завдяки поєднанню реверсу шляхом гальмування та гідротрансформатора з блокуванням.

Eco Pedal – застосовує механічну силу відштовхування у відповідь на надмірне використання педалі газу для більш економічної роботи.

Comfort Drive Control – додаткова розумна функція, яка дозволяє оператору керувати навантажувачем за допомогою маленького важеля.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, також тут наявне паралельне з’єднання крутного моменту – забезпечує високий крутний момент відриву та паралельне переміщення під час підйому для стабільності під час завантаження, транспортування та полегшення заповнення ковша.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: