Середа, 10 липня 2024 10:01

Армійським розвідникам передали партію бусів Volkswagen

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до бойових підрозділів Головного управління розвідки МО України надійшла масштабна партія мікробусів Volkswagen T5.

Техніку в кількості 20 одиниць для армійських розвідників передав благодійний фонд MK Foundation. Машини будуть використовуватися захисниками для виконання логістичних завдань на безпосередньо як у смузі бойових дій, так і в логістиці забезпечення.

У таких підрозділах пущені в дію не лише броньовики International MaxxPro, GYURZA чи американські «Хамві» (HMMWV), що мають свої бойові задачі, але й цивільні автівки.

Отримані бусики Volkswagen T5 не менш важливі. Вони швидкі та маневрові, доставляють вантажі, використовуються як пересувні ремонтні майстерні й медеваки, а головне, не настільки помітні, як велика техніка.

«Через високе застосування противником скидів з дронів, ми дуже потребуємо малогабаритну колісну техніку, зокрема буси», - зазначає командир роти безпілотних розвідувально-ударних комплексів ГУР з позивним Spero. Кілька автівок фонду підуть саме в його підрозділ.

Це не спортивний болід, але й не черепаха. Маючи 140 кінських сил, фургон набирає сотню за 12,2 сек. Тут стоїть дизельний економний двигун, що у змішаному циклі споживає 7,4 л на 100 кілометрів пробігу.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у заміському циклі на дорогах з твердим покриттям на таку відстань він бере ще менше - лише 6,2 л. Для логістичних завдань такий показник дуже вигідний.

 
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: