Вівторок, 09 липня 2024 17:27

Військові на Запоріжжі отримали 40 пікапів від благодійників

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, благодійний фонд Сергія Притули разом із компанією «Укрнафта» передали 40 пікапів військовим на запорізькому напрямку.

Для закупівлі цієї партії позашляховиків Mitsubishi L200 «Укрнафта» зробила внесок розміром 37 266 480 грн.

Машини нададуть українським захисникам мобільності, маневреності та допоможуть у логістиці й порятунку життя. Нові пікапи доукомплектували відповідно до потреб бійців Сил оборони.

Навесні фонд Сергія Притули передав Держспецтрансслужбі обладнання для розмінування Харківщини.

Це металошукачі, машина механічного розмінування, два пікапи та інше необхідне інженерно-саперне устаткування, яке використовуватиметься під час розмінування. Загальна сума допомоги становила близько 13 мільйонів гривень.

Зокрема, обладнання придбали за кошти, зібрані під час фіналу національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення» за участі Суспільного телебачення, українського блогера Михайла Грабара «OLDboі» і коміка та блогера Марка Куцевалова.

Також для Державної спеціальної служби транспорту передали 2 пікапи, індивідуальні набори сапера, захисні костюми, підривні машинки, 2000 метрів підривного кабелю та багато іншого обладнання, необхідного для розмінування.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, тоді Сергій Притула зазначив, що серед усього переліку переданого майна чільне місце посідає вітчизняна машина механічного розмінування на базі гусеничного трактора ХТЗ Т-150 з протимінним тралом.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: