Понеділок, 19 листопада 2018 12:08

Які можливості у міні-навантажувача Cat серії D

Електрогідравлічна система міні-навантажувачів Cat® серії D надає можливість точного, ефективного і не вимагає зусиль управління, а також має високий ступінь гнучкості настройки з урахуванням переваг оператора. Вбудовані функції, такі як безперервний потік, повзуча швидкість, самовиравніваніе в двох напрямках, а також функція повернення в положення копання, максимізують продуктивність і ККД.

Особливості управління в навантажувачах серії D

 • Безперервний потік і повзуча швидкість. Для серії D характерно легке управління гидромеханическим навісним обладнанням за рахунок автоматизації безперервного потоку гідросистеми і лінійного зменшення швидкості трансмісії при збереженні повної потужності гідросистеми.
 • Функція повернення в положення копання. Знижується тривалість робочого циклу, повертаючи підйомні важелі і ківш в заздалегідь задане положення натисканням кнопки.
 • Удосконалена індивідуальне налаштування дисплея. Оптимізується управління за допомогою 11 індивідуальних налаштувань, включаючи головний привід і чутливість навісного обладнання. Можна встановити до 50 кодів безпеки і використовувати дисплей для перегляду камери заднього виду.
 • Самовирівнювання в двох напрямках. На відміну від систем, пропонованих іншими виробниками, система електронного вирівнювання в двох напрямках Cat управляє навантаженням під час, як підйому, так і опускання, а електронне уповільнення амортизує підйомні важелі при опусканні в кінці циклу, пом'якшуючи різкі зупинки.
 • Два варіанти управління. Cat вперше надає заводські варіанти ручного і ножного управління для міні-навантажувачів, малогабаритних гусеничних навантажувачів і навантажувачів підвищеної прохідності серії D, надаючи можливість вибору кращою схеми управління.

Вбудовані функції забезпечення комфорту і інтелектуальні системи управління дозволяють працювати на міні-навантажувачах серії D з максимальною продуктивністю протягом всього дня. Простора і ергономічна кабіна за рахунок герметичній цільної конструкції створює чисту і тиху середу. Варіанти системи кондиціонування повітря і сидіння з пневмопідвіскою, разом з панорамним оглядом, створюють ідеальний комфорт. Сидіння обладнані високою спинкою і системою підігріву, що забезпечує неперевершений рівень комфорту як в закритій кабіні, так і під навісом. Сидіння, доступне в варіантах обробки шкірзамінником або тканиною, обладнано джойстиками для полегшення регулювання і підвищення ергономічності.

Інтелектуальна система управління перетворює педаль акселератора в педаль сповільнювач на максимальних обертах двигуна, забезпечуючи рівномірний рух і підвищену ефективність. Рівномірність подачі палива компенсує коливання педалі акселератора при русі по нерівній поверхні. Амортизація підвіски навісного обладнання зменшує розгойдування вантажу, що перевозиться і підвищує надійність його утримання. Система автоматично включається після досягнення порогової швидкості активації, яка встановлюється за допомогою багатофункціонального дисплея.


 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  News:

  Продаж спецтехніки: