Четвер, 02 травня 2024 11:10

Оливи для дорожньо-будівельної техніки

Спеціальний сегмент мастильних матеріалів Opet призначений для задоволення найвибагливіших підприємств дорожньо-будівельної галузі. Експертні представники Opet та працівники заводу Opet Fuchs завжди готові до співпраці.

Вимоги різноманітної дорожньо-будівельної техніки задовольняють та перевершують високоефективні моторні оливи Fullpro та спеціалізовані універсальні трансмісійні мастильні матеріали Fullgear FD та Fullgear CT, які відмінно себе зарекомендували у двигунах та гідро трансмісіях екскаваторів, бульдозерів, навантажувачів, самоскидів, грейдерів, асфальтоукладальників, катків та інших машин таких компаній як Onur, Crane Ukraine, Спецмаш, ШБУ-77 та ін. в Україні.

Окрім численних рекомендацій та конвеєрного заповнення, оливи Opet володіють ключовими схваленнями різноманітних виробників техніки та двигунів, що дозволяє цим мастильним матеріалам працювати у жорстких та екстремальних умовах експлуатації, забезпечуючи при цьому належний рівень захисту вузлів і механізмів протягом рекомендованих міжсервісних інтервалів, а інколи й навіть подовжуючи їх.

Карти мащення Opet розробляються та призначені для окремих дорожньо-будівельних підприємств та дозволяють уніфікувати оливи як для імпортної, так і вітчизняної техніки. Шляхом комплексного підходу широкий асортимент Opet повністю забезпечує різноманітне обладнання та спецтехніку якісними мастильними матеріалами і охолоджуючими рідинами.

Сегментовані списки продукції Opet для дорожньо-будівельної техніки завжди доступні у розділі «Інформаційні матеріали». Долучайтеся до наших груп Facebook та viber та будьте в курсі подій.

Замовити необхідні оливи саме для вашого парку техніки можна у одного з офіційних дистриб’юторів Opet на території Україні.

 

Про компанію-виробника:

Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини. Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби з догляду за автомобілями, а також надає післяпродажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тон готової продукції в рік розташовані в індустріальному регіоні İzmir, м. Aliağa.

Система менеджменту Компанії та її виробничих активів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 16949, OHSAS 18001, TSE EN ISO/IEC 17025.

Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, Turk Traktor, Renault, MAN та багато інших, з метою вдосконалення рецептур мастильних матеріалів. Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованої Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить більше 300 тис. тестів на рік, які включають вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив в межах сервісу Fullcheck LAB.

Мастильні матеріали виробництва Компанії є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar та мають допуски провідних виробників техніки: MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford, Renault, BMW і т. д.

В Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача.

Лінійка продукції Opet містить у собі широкий асортимент моторних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил, гальмівних та гідравлічних рідини для обслуговування вантажних та легкових автомобілів, сільськогосподарської та будівельної техніки, мотоциклів та водяного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби приватних та корпоративних споживачів.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: