Середа, 02 жовтня 2019 10:28

В Україні суттєво зріс попит на нові комерційні автомобілі

Як стало відомом SpecMachinery.com.ua, за результатами вересня продажі зросли на 8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У вересні на українському ринку було реалізовано 1054 нових комерційних автомобіля. У порівнянні з минулим роком вересневий попит на вантажні і спец автомобілі виріс майже на 8 відсотків, повідомляє Укравтопром.

Найчастіше в звітному місяці, як і роком раніше, реєструвалися автомобілі марки Renault, продажі яких в Україні виросли на 23% – до 231 шт.

Друге місце, не зважаючи на восьмивідсоткове зниження продажів, зберіг за собою Fiat, який закінчив місяць з результатом 122 автомобіля.

На третю позицію з шостої піднявся МАЗ – 91 машина (+40% до вересня минулого року).

На четвертій сходинці рейтингу Mercedes-Benz, який поповнив український автопарк 79 новими комерційними автомобілями (на 6% менше, ніж роком раніше).

Також до ТОП-5 місяця увійшов MAN, який реалізував на українському ринку 76 автомобілів і покращив свій вересневий результат одразу в 2,4 рази.

Всього з початку року в Україні було зареєстровано 8,7 тис. нових комерційних авто, що на 7% менше, ніж за аналогічний період 2018 року.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: