Понеділок, 26 липня 2021 10:44

У Харкові представлять трамвай власного виробництва

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, презентація двох нових трамваїв запланована в Харкові на вересень.

  • У вересні ми покажемо одинарний трамвай харківської зборки. Також на вересень запланована презентація другого, штадлеровского, трисекційного трамвая. Зараз ми в активній фазі переговорів. За три-чотири роки нам потрібно кардинально оновити трамвайний парк, - повідомив секретар міськради Харкова Ігор Терехов.

Секретар міської ради підкреслив, що вигідніше не купувати імпортні трамваї, а виробляти їх на потужностях підприємств Харкова.

  • Закуповувати трамваї іноземного виробництва невигідно, оскільки вартість одного вагона варіюється від 1 до 1,5 млн євро, і жоден бюджет будь-якого міста дозволити таке не може. Інша справа виробляти трамваї тут, на харківських підприємствах. Це нові робочі місця, це сплата податків до бюджету міста і це розумна ціна.

Нагадаємо, зразок трамвая вироблятиметься на базі «Екополіс» ХТЗ». Планується, що трамваї харківського виробництва вийдуть на міські маршрути вже в наступному році.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в місті і раніше випускали дослідні зразки трамваїв. Однак цього разу підхід до створення електротранспорту зовсім інший.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: