Вівторок, 27 липня 2021 11:38

Київ закупить до 20 сучасних електробусів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, перші електробуси на маршрутах громадського транспорту з’являться у столиці в найближчі два роки.

Планується, що цей сучасний транспорт замінить рухомий склад із дизельними двигунами на двох автобусних маршрутах: № 55 «Дарницька площа – станція метро «Палац спорту» та № 62 «Ботанічний сад – Контрактова площа».

Очікується, що залежно від перебігу відкритих торгів, місто придбає 17-20 електробусів та необхідні для їх роботи зарядні станції. Це будуть сучасні машини, які відповідатимуть усім вимогам інклюзивності.

Поступова заміна автобусів із дизельними двигунами на сучасні екологічні електробуси – важливий крок для столиці, який сприятиме покращенню екологічної ситуації в місті. Так, очікувані обсяги скорочення викидів парникових газів становитимуть 537 тонн СО2 на рік.

Важливо, що закупівля електроавтобусів здійснюватиметься в рамках Кіотського протоколу, тобто це безповоротна допомога.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за останні роки місто закупило 513 одиниць нового рухомого складу, зокрема, тільки у 2020 році це – 200 автобусів, 23 тролейбуси та 3 трамваї. Столиця протягом останніх двох років вже тестувала два електробуси.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: