П'ятниця, 23 квітня 2021 14:32

ХТЗ випробовує новий трактор-навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, розпочалися польові випробування нової моделі Харківського тракторного заводу - 160У.

Новий трактор повинен відпрацювати у полі 1000 мотогодин, після чого необхідні вдосконалення будуть внесенні у наступну виготовлену машину. Важливо, що нова модель ХТЗ є універсальною та може використовуватися у якості навантажувача.

Машина отримала нове компонування на просторовій зварній рамі. Один з можливих двигунів - Weichai WP6 об'ємом 6,7 л і потужністю 180 к.с. У парі з ним - автоматична коробка передач PowerShift 18/9 власної розробки ХТЗ.

До речі, цікаво, що перші розробки автоматичних коробок передач на Харківському трактрному заводі здійснювалися ще за радянських часів, тому новачком у цій сфері вітчизняне підприємство назвати не можна.

Конструктори постаралися максимально використовувати серійні компоненти для того, щоб зберегти високу ремонтопридатність нової машини, що є однією із переваг тракторів ХТЗ.

 Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий трактор ХТЗ може стати базовим для цілої лінійки тракторів - потужністю від 140 до 200 к.с., які будуть оснащені двигунами ММЗ, ЯМЗ, IVECO та ін.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: