Четвер, 13 червня 2024 11:23

Компанія з українським корінням представила вражаючий позашляховий автобус

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автобус Torsus Praetorian, створений для бездоріжжя, отримав повний привід і великі позашляхові шини.

У Чехії презентували новий Torsus Praetorian 2024. Екстремальний позашляховий автобус пройшов модернізацію.

Компанія Torsus наразі виробляє позашляхову техніку в Чехії, проте заснована українцями. Позашляхові автобуси Torsus Praetorian використовуються в Національній гвардії та ДСНС України.

Новий Torsus Praetorian TG3 (саме так назвали оновлену модель) не змінився зовні. Повнопривідний автобус сягає 8,7 м у довжину, а його кліренс становить 350 мм.

Кузов виготовлено з композитних матеріалів, тому він не боїться корозії. Встановлені й позашляхові шини.

Салон Torsus Praetorian TG3 може бути виконаний у різноманітних конфігураціях. Стандартний автобус розрахований на 34 пасажирів, також є санітарна версія з кріпленням для 12 нош. Оснащення включає кондиціонер та USB-порти.

Автобус Torsus Praetorian TG3 оснащений 6,9-літровим турбодизелем MAN на 290 к. с. та 1150 Нм і 12-ступінчастою КПП з понижувальною передачею. Він здатен розвинути 117 км/год, а також не боїться важкого бездоріжжя та може подолати брід глибиною 68 см.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, головна новинка у версії TG3 – пневмопідвіска. Завдяки їй автобус став комфортнішим. Ціна Torsus Praetorian стартує з 225 831 євро.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: