Четвер, 13 червня 2024 10:04

Київ робить нову спробу закупити тролейбуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, вже втретє у Києві намагаються придбати нові тролейбуси за кредитом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на суму у 50 мільйонів євро.

КП «Київпастранс» оголошує тендер на придбання 12 та 18-метрових тролейбусів на загальну суму до 50 млн євро.

Згідно з оголошенням, закупівля відбувається в рамках одного лоту, за яким постачальник має поставити як 12-метрові одиночні тролейбуси так і 18-метрові двосекційні тролейбуси.

Загальна кількість тролейбусів, які планується придбати, не оголошується. Це пов'язано з специфікою кредитних програм ЄІБ та ЄБРР, коли закупівля рухомого складу та послуг йде на фіксовану суму, а в залежності від цінових пропозицій кількість, у даному випадку, тролейбусів може змінюватися.

З урахуванням нинішньої вартості тролейбусів, мова може йти про 60-90 машин. Також загальна кількість тролейбусів буде залежати від співвідношення одиночних та двосекційних машин у закупівлі.

Планується придбати нові тролейбуси довжиною понад 11,9 метрів та двосекційні зчленовані довжиною понад 18,5 метрів з низьким рівнем підлоги.

Місткість 12-метрового тролейбуса – 90 (±5%) осіб, у тому числі 28 місць (±10%) для сидіння та одне для інвалідного візка; 18-метрового – відповідно 170 пасажирів, у тому числі близько 45 сидячих місць та одне для коляски.

Тролейбуси повинні мати автономний хід від акумуляторів, який дозволить рухатися з пасажирами на відстань до 20 км.

Разом з тролейбусами очікується також поставка запчастин, інструментів та обладнання.

Це вже третя спроба провести тендер в рамках кредитної угоди.

Тендер на придбання тролейбусів за кошти ЄІБ оголосили у 2022 році. Однак аукціон не відбувся. У 2023 році «Київпастранс» знову оголосив тендер на закупівлю тролейбусів в рамках кредитного договору з Європейським інвестиційним банком на 50 млн євро.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у ньому взяли участь два учасники: чеська Škoda electric та турецька Bozankaya, втім нещодавно його було скасовано.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: