Понеділок, 03 червня 2024 13:45

Case представив вдосконалені колісні навантажувачі серії F

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Case CE оновила лінійку компактних колісних навантажувачів серії F новими функціями, які покращують огляд і контроль.

Моделі серії F варіюються від 5112 до 6000 кілограмів і включають 21F, 121F, 221F і 321F.

Нова Z-подібна тяга посилює силу розриву, щоб забезпечити повне навантаження навіть у твердих матеріалах. Зчіпний механізм XT також доступний для паралельного підйому, як-от роботи з підйомом і транспортуванням або завантаженням вантажівок.

Можливості паралельного підйому на 21F і 121F зберігають вантаж стабільним і дозволяють краще бачити муфту під час заміни навісного обладнання.

Допоміжна гідравліка високого потоку в поєднанні з режимом повзучої швидкості на 221F і 321F забезпечує максимальний потік при постійній швидкості для більш плавної роботи навісного обладнання, наприклад мітел і снігоочисників.

Додаткові нові функції включають підвищене положення за кермом; великі вигнуті скляні вікна в кабіні і і чотири кутові стробоскопи для безпеки та видимості на робочому місці.

Кабіна має ширину майже півтора метри, повністю герметична та герметична, щоб уникнути шуму, пилу та диму.

Усі моделі серії F мають покращені РК-екрани зі спрощеним керуванням. Серед доступних опцій – радіо та оновлена ​​система клімат-контролю.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компактні колісні навантажувачі серії F сумісні з більш ніж 250 розмірами ковшів, вила, мітел, шнеків, грабель, грейферів, аксесуарів для снігу, тюків та іншого навісного обладнання.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: