Понеділок, 08 серпня 2022 12:54

Case представив унікальний бульдозер-навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, бульдозер-навантажувач із шестистороннім відвалом Case DL550 виходить на ринок

Новий Minotaur DL550 від Case став піонером у абсолютно новій категорії обладнання: компактному бульдозерному навантажувачі.

Розроблений як справжня багатоцільова машина, здатна виконувати бульдозерні, так і вантажні роботи, прототип DL550 дебютував ще у 2017 році під кодовою назвою Project Minotaur.

Case провів понад 10 000 годин польових випробувань машини і повернувся з оновленою моделлю з потужнішим двигуном та конструкцією з вертикальним підйомом.

DL550 ідеально підходить для ландшафтного дизайну, роботи в обмежених умовах та лісового господарства. Багато попередньо замовлених машин призначені для клієнтів, які займаються розчищенням земель.

Модель може буксируватися однотонною вантажівкою і важить близько 8,15 т. Він працює на дизельному двигуні FTP потужністю 114 кінських сил.

Основою машини є повністю інтегрована С-подібна рама, що дозволяє оператору за лічені хвилини перемикатися між бульдозерним відвалом із шістьма напрямками та ковшем об'ємом 1 кубометр або іншим навісним обладнанням навантажувача.

Вся робоча потужність передається через корпус машини, а не тільки через стрілу навантажувача, що забезпечує більш високу продуктивність, надійність та керованість.

Побудований на бульдозерній ходовій частині і з тяговим зусиллям більше 10 тонн, DL550 доступний з трьома варіантами гусениць: 14-дюймові сталеві гусениці з одним ґрунтозачіпом, 18-дюймові сталеві гусениці з трьома ґрунтозіпами.

Для забезпечення точності профілювання DL550 оснащений системою управління Case Universal Machine Control, яка включає універсальні прив'язні ремені і кронштейни для підготовки машини до використання технологій 2D- або 3D-управління від Leica, Trimble або Topcon.

Також доступний опціональний вбудований розпушувач.

Камера заднього огляду, вбудована в 8-дюймовий РК-монітор, дозволяє операторам бачити розпушувач, а також налаштування машини, лічильники пройденого шляху, інформацію про інтервали обслуговування та робочий стан.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в своїй конфігурації навантажувача DL550 має номінальну робочу вантажопідйомність 2,5 т (50 відсотків від перекидного навантаження), зусилля відриву 5,85 т і висоту шарнірного пальця 3,55 м.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: