П'ятниця, 29 вересня 2023 13:02

New Holland представив цікавий міні-навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий гусеничний міні-навантажувач C314 компанії New Holland може працювати з 29 різними навісними пристроями.

Компанія New Holland розробила свій міні-гусеничний навантажувач C314 як універсальну машину для підрядників та ландшафтних дизайнерів, готових відмовитися від лопати та тачки.

Модель C314 сумісна з 29 навісними пристроями New Holland, включаючи шнеки, траншеєкопачі, грейферні ковші та граблі завдяки допоміжній гідравліці.

Він також має загальний промисловий інтерфейс та 14-контактний електричний багатофункціональний елемент управління для зв'язку з новим та старим навісним обладнанням.

Цей міні-навантажувач може копати, бурити, завантажувати та вивантажувати, а його ширина всього 89 см дозволяє розмістити його у вузьких просторах. Також доступні ширші гусениці розміром 102 см.

Висота розвантаження ковша становить 1,55 м. Він оснащений двигуном Kubota потужністю 24,8 кінських сил і має номінальну робочу потужність 400 кг при 35% перекидаючого навантаження.

Двигун не вимагає використання дизельної вихлопної рідини або фільтра сажі, щоб відповідати стандартам викидів Tier 4 Final.

Елементи управління розроблені з урахуванням ергономічності та простоти використання. Вони включають гідравлічні джойстики управління, блокування управління навантажувачем і наземним приводом, а також амортизуючу платформу, ручний дросель і поручні.

Інше стандартне обладнання включає систему відключення двигуна при перекиданні, подвійні гідростатичні приводні двигуни, гальмо стоянки SAHR, ходову частину з п'ятьма роликами, плаваючий важіль навантажувача, відсік під капотом та інше.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, також доступні варіанти ковша для сміття діаметром 91 або 106 см з опціональною ріжучою кромкою або зубами з болтовим кріпленням.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: