Вівторок, 07 травня 2024 12:49

Представили цікавий трактор із низьким центром ваги та кліренсом

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нову  модель трактора New Holland T4 LP було розроблено для виробників фруктів та фермерів гірських районів.

Трактори T4 LP пропонуються з поперечною дугою або кабіною з рівною підлогою VisionView з 4 категорією фільтрації для видалення забрудненого повітря, в тому числі аерозолів.

Усі трактори оснащені чотирициліндровими двигунами FPT F5C, що розвивають мінімальну (номінальну) потужність 75 к.с., і трансмісіями Shuttle Command 16×16 (40 км/год), хоча існує багато інших варіантів трансмісій.

Компанія New Holland зосередилася на низькому центрі ваги цієї серії, покращила баланс у більшості умов, одночасно покращивши систему вихлопних газів. Нове світлодіодне освітлення значно покращує видимість.

Трактор може бути оснащений шинами 380/75 R20 спереду та 540/65 R28 ззаду, щоб задовольнити потреби користувачів, які потребують регулювання колії на 24, 28 або 30 дюймів, що призводить до загальної ширини від 1588 до 2500 мм.

Щоб покращити зчеплення та стабільність, а також зменшити ущільнення ґрунту, також можна вибрати гібридні шини Pneutrac .

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Т4 LP оснащені спеціальними подовжувачами крила, щоб підтримувати трактор у чистоті, а задні крила мають гнучкі подовжувачі для розміщення ширших колій.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: