Понеділок, 13 травня 2024 14:42

Kramer оновив свій популярний телескопічний навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, сильна сторона Kramer KT276 полягає в тому, що його висота і ширина менше 2 м, що робить його ідеальною машиною для тісних місць і невеликих проходів.

Німецький виробник пропонує дві версії кабіни: або висотою всього 2 м для максимальної компактності, або 2,10 м для ще кращого панорамного огляду.

Тепер KT276 можна додатково оснастити 7-дюймовим кольоровим дисплеєм із Jog Dial. Крім збільшення інформативності, екран пропонує інші додаткові функції.

Наприклад, оператор може налаштувати чутливість джойстика та встановити та зберегти відображення кута для двох транспортованих знарядь.

Таким чином, він може індивідуально адаптувати машину до своїх потреб для відповідного застосування та таким чином підвищити свою продуктивність.

KT276 вирізняється корисним навантаженням 2,7 тонни при максимальному підйомі 5,8 метрів і двигуном Kohler об’ємом 2842 см³ (Stage V),  потужністю 75 к. с. Як опція, його двошвидкісна гідростатична трансмісія, під час руху може розвивати 40 км/год (порівняно з 30 км/год максимум досі).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, крім того, машина може використовуватися її як тягач на дорогах загального користування. Гідравлічний насос тепер забезпечує 103 л/хв (порівняно з 89 л/хв раніше) при 260 барах.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: