Понеділок, 04 липня 2022 12:53

Польща передала Україні 25 машин швидкої допомоги

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, 25 «швидких», оснащених найсучаснішим обладнанням, передав Фонд міжнародної солідарності.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Це лише частина допомоги. Загалом ж фонд планує передати Україні необхідних гуманітарних вантажів на 10 мільйонів євро. Фонд фінансується Європейським Союзом та Банком крайового господарства Республіки Польща.

«Дякую польському народу та владі за цю важливу допомогу, яка допоможе врятувати багато життів наших воїнів та мирних жителів. Дякую також за десятки тисяч тонн допомоги, яку ви надали від 24 лютого. Дякую за те, що прихистили 2 мільйони українців, яких з дому прогнала війна.

Ви були з нами ще тоді, коли багато хто сумнівався у тому, що ми вистоїмо бодай кілька днів. Ви є з нами зараз, коли велика війна триває уже понад чотири місяці. Впевнений, що і після перемоги ми разом втілимо багато спільних проєктів на користь українського та польського народів».

Невдовзі 24 карети швидкої допомоги, які ми отримали сьогодні, поїдуть у ті громади України, які перебували під тимчасовою окупацією російської армії, і які та розграбувала, вкравши навіть «швидкі».

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, одна машина залишиться служити жителям Львівщини.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: