П'ятниця, 01 липня 2022 12:36

«Повернись живим» придбав 6 мобільних ремонтних станцій на шасі IVECO

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» придбав шість сучасних мобільних станцій для ремонту американських позашляховиків HMMWW, які використовують Збройні Сили України.

Про це повідомили на офіційній сторінці фонду у Facebook. Вартість реалізації цього проєкту склала 2,148 мільйона євро.

Вони значно збільшать можливості та потенціал тих, хто дає друге життя Humvee та іншій західній броне- і автотехніці.

У Фонді наголошують, що це готове комплексне рішення, завдяки якому ремонт та обслуговування американських військових позашляховиків можна буде проводити неполік фронту за лічені години, закриваючи потреби кількох підрозділів

Ці ремонтні станції  на шасі IVECO, дозволять не знімаючи надовго з бойового рубежа, обслуговувати таку потрібну українським воїнам техніку. Вантажівки містять усе необхідне для цієї роботи: інструменти, обладнання та комфортне робоче місце для екіпажу.

Нині до України прибувають десятки й сотні нових бронемашин та автівок від союзників, як стверджують у благодійному фонді, саме ці станції дозволять продовжити їхній ресурс та період експлуатації.

У «Повернись живим» пояснили, що зараз ремонтом таких військових автомобілів займається одна невелика команда професіоналів. Але інколи для усунення серйозних несправностей машини доводиться тягнути сотні кілометрів до місця, де є всі умови та інструменти.

«Це величезна витрата ресурсу, пального та, найважливіше, часу, якого зараз не вистачає, адже без готової до бою машини під загрозою не тільки успішне виконання бойового завдання, а й життя наших захисників», – зазначили в фонді.

Нові мобільні ремонтні станції допоможуть закривати потреби у відновленні пошкоджених чи зламаних позашляховиків.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Повернись живим» нещодавно придбав 100 нових пікапів для Збройних Сил України.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: