Понеділок, 08 липня 2024 10:53

В Україні виготовили цікаву функціональну вантажівку

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ГК «Будшляхмаш» відвантажила замовнику бортовий автомобіль, обладнаний краном-маніпулятором HIAB X-CL-8.

Автомобіль побудований на базі надійного та сучасного шасі JAC N120.

Шасі JAC N120 – відмінне  поєднання потужності та якості. Вирізняється високою продуктивністю завдяки своєму потужному 4,46-літровому турбодизелю, який розвиває 206 кінських сил.

Цей двигун забезпечує швидкий і ефективний рух, навіть при великому навантаженні. Шасі комплектується 6-ступінчастою механічною коробкою передач, що забезпечує плавну та ефективну передачу потужності та дозволяє маневрувати в будь-яких умовах.

Технічні характеристики:

Повна маса - 11980 кг

Вантажопідйомність - 8175 кг

Розміри бортової платформи - 4100х2500х600 мм.

Бічні борти складаються з двох секцій і виготовлені з алюмінію. Крім того, вони оснащені швидкоз'ємними стійками для швидкого та зручного завантаження/розвантаження.

Характеристики крана-маніпулятора HIAB X-CL 8:

Максимальна вантажопідйомність:

2 060 кг

Максимальне висування стріли: 7,1 м

Кут обертання: 406 градусів

Стріла крана-маніпулятора, що має вантажний момент 7.5 тм, відкриває широкі можливості для проведення операцій з підйому вантажів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, управління краном-маніпулятором здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку під час роботи з ним.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: