Понеділок, 08 липня 2024 09:32

У селах працюватимуть мобільні ЦНАПи на базі Fiat Ducato

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ще шість автомобілів Fiat Ducato, салони яких обладнано під мобільні Центри надання адміністративних послуг, відправилися у громади Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Мобільні офіси надання адмінпослуг будуть прописані до громад Вознесенська, Первомайська та Баштанки Миколаївської області, а також Кам’янської, Криворізької та Новоолександрівської громад Дніпропетровської області.

Усі машини мають високий салон, що дозволяє стояти в повний ріст людині середньої статури. Практично, це у зменшеному вигляді стаціонарний офіс ЦНАП, що нічим не поступається великим.

Там обладнано два робочих місця для спеціалістів, які під час переїздів між населеними пунктами розміщуються в тримісній кабіні поряд з водієм (1+2).

По заздалегідь визначеному маршруту за затвердженим графіком спеціалісти надають населенню за переліком ті ж самі ж послуги, що і стаціонарний ЦНАП. Єдина відмінність в тому, що людям не треба їхати до райцентру чи іншого великого населеного пункту.

Мобільні Центри мають всю офісну атрибутику, засоби зв’язку та інтернет з доступом в усі необхідні бази даних. Про комфорт персоналу та відвідувачів також подбали.

Відповідно до пори року тут є потужні системи опалення та кондиціонування, гарно продумана вентиляція, повноцінне електричне постачання, у т.ч. від автономних джерел, не кажучи вже про добротні меблі, зручні крісла.

Кожен мобільний ЦНАП має єдиний вхід-вихід зі зручними сходами та допоміжним обладнанням, що дає змогу відвідувачам старшого віку та людям з інвалідністю отримувати послуги в комфортних умовах.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мобільні ЦНАПи закуплено та обладнано в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні «, який впроваджує Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: