Неділя, 02 червня 2024 09:57

Scania розпочала продаж автономних самоскидів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автономні вантажівки стають комерційними — Scania відкриває замовлення в гірничодобувному сегменті.

Шведський виробник розпочинає продаж автономних кар’єрних вантажівок, відкриваючи шлях до безпечнішого, ефективнішого та стійкішого видобутку корисних копалин. 

Реалізація автономного транспорту робить великий крок вперед, оскільки Scania відкриває приймання замовлень на самохідні рішення для гірничодобувної промисловості.

Наразі можна розмістити замовлення на 40-тонний автономний важкий самоскид Scania для гірничодобувної промисловості, а незабаром з’явиться і 50-тонна модель.

Як перший крок, Scania почне продажі своїх автономних рішень для гірничодобувної промисловості в Австралії, а перші постачання та початок експлуатації заплановані на 2026 рік.

Наступним ринком на черзі, швидше за все, буде Латинська Америка – регіон, де Scania має значну присутність на ринку в гірничодобувному сегменті.

Шахти вже давно розглядаються як одне з найбільш перспективних середовищ для автономних транспортних засобів, оскільки вони можуть сприяти створенню більш безпечних умов праці та підвищенню ефективності роботи.

Автономні вантажівки Scania також можна легко вписати в чинну виробничу схему на шахті завдяки їх сумісності з іншими системами та транспортними засобами. 

Протягом останніх десяти років компанія Scania інвестувала значні кошти в розробку безпілотних транспортних засобів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, інновації охоплюють застосування для перевезень від вузла до вузла на автомагістралях, а також автономні транспортні засоби для обмежених територій, таких як шахти.

 
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: