Неділя, 09 січня 2022 10:52

На навчаннях НАТО протестували реактивні ранці

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Gravity Industries оприлюднила деталі з навчань НАТО на яких застосували реактивні ранці Jet Suit.

За сценарієм навчань оператор реактивного ранця мав взяти участь у допомозі пораненим в умовах гірської місцевості. При цьому сценарій передбачав, що солдата потрібно витягнути з дуже складної ситуації та надати невідкладну медичну допомогу.

Плазму крові мав доставити пілот Jet Suit, який може миттєво реагувати та дуже швидко покривати шлях до цілі. Пілот рухався по трасі.

Розробником заявлено, що Jet Suit використовує понад 1000 кінських сил потужності реактивного двигуна в поєднанні з природним людським балансом.

Реактивний костюм все ще тестують, але військові сподіваються, що він дозволить проводити складні операції швидше, ніж звичайно.

Gravity Industries — британська компанія, створена Річардом Браунінгом, який, крім гендиректора, виконує роль льотчика-випробувача. Вона показала перший пристрій у 2017 році.

Також у 2021 році морська піхота Великої Британії протестувала реактивний ранець від Gravity Industries. Реактивний костюм може стати альтернативою традиційним методам висаджування на борт корабля.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, як правило, висаджування відбувається за допомогою прикріплення троса зі швидкохідного катера або спуску з вертольота.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: