П'ятниця, 31 травня 2024 09:51

До України з Норвегії відправили всюдиходи Bandvagn 202

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, посольство України в Латвії організувало відправку із Норвегії гусеничних всюдиходів-амфібій Bandvagn 202 для потреб ЗСУ.

У посольстві розповіли, що всюдиходи були придбані в Норвегії завдяки пожертвам латвійської громади Чикаго.

До відправки також долучилася латвійська волонтерська організація «SOS Допомога армії України».

«Всюдиходи призначені для перевезення особового складу і техніки в снігових умовах і в болотистій місцевості», — зазначили в дипмісії.

Посол України Анатолій Куцевол висловив подяку латвійському суспільству та всім небайдужим громадянам за кордоном, чиї пожертви допомогли забезпечити українських захисників необхідною для бойових дій технікою.

Це не перша партія Bаndvagn 202, які придбані латвійською громадою Чикаго для України.

У 2023 році вдалося викупити чотири всюдиходи з армійського складу списаної техніки норвезької армії.

Перші чотири машини були передані до складу 115-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Тогді загальна вартість проєкту становила 76 тисяч євро.

Розроблений у Швеції компанією Volvo гусеничний зчленований всюдихід Bandvagn 202 призначений винятково для перевезення особового складу.

Машина має вантажопідйомність одну тонну і вміщує 10 осіб. Також особливість цього автомобіля — в його амфібійних можливостях.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, він може рухатись по воді зі швидкістю до 6 км/год, що забезпечує неперевершені позашляхові можливості у складних умовах.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: