Вівторок, 04 серпня 2020 13:00

В Україні почали виготовляти автомобілі швидкої допомоги на базі Renault Master

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, новинка виробляється на базі версії L2H2 з турбодизельним двигуном та 6-ступінчастою механічною КПП.

В Україні розпочато виробництво нового автомобіля екстреної медичної допомоги на базі нового Renault Master, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі компанії АІС. Новий автомобіль екстреної медичної допомоги на базі Renault Master відповідає національному стандарту України «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє устаткування, технічні вимоги та методи випробувань» ДСТУ 7032: 2009. Автомобіль розроблений та обладнаний для транспортування, здійснення медичного догляду та нагляду за пацієнтами. Області застосування - швидка допомога, медицина катастроф.

Renault Master - один з лідерів продажів серед комерційних автомобілів в Європейському Союзі. Автомобіль відрізняється надійністю та високою якістю збірки, що забезпечує довгу службу, а також має одні з кращих показників економічності, безпеки та комфорту в своєму класі.

«Швидка допомога» виробляється на базі Renault Master L2H2 з турбодизельним двигуном та 6-ступінчастою механічною КПП. Автомобіль має медичний салон з кондиціонером, де зручно та комфортно для пересування і роботи може розташуватися медичний персонал. Крім того, автомобіль має цілий ряд систем безпеки: ABS/ASR/ESP, система допомоги при рушанні вгору Hill Start Assist, подушка безпеки водія та ін.

Новий спецавтомобіль обладнаний усіма елементами, необхідними для надання допомоги в складних умовах: апаратом для штучної вентиляції легенів, масками, дихальними трубками для осіб різного віку та кисневим резервуаром; електрокардіографом з модулем передачі даних; кейсом Oxivac; пристроєм для кисневої терапії Н-550; автохолодильником Thermo TR-19A; дефібрилятором; портативним електричним аспіратором; електричним розподільним щитком; носилками з нетканого матеріалу (носилки на колесах, м'які, носилки, що складаються вчетверо, носилки з вакуумною фіксацією, носилки-крісло) та цілим рядом іншого устаткування.

Все медичне обладнання автомобіля розміщено та надійно закріплене на спеціальних полицях, кронштейнах, в шафах та інших елементах. Більшість постачальників медичного обладнання - європейські та американські виробники.

Медичний салон утеплений теплоізоляційним матеріалом. У стелю автомобіля встановлений багатофункціональний люк, що забезпечує природну освітленість і вентиляцію салону та може використовуватися як аварійний вихід. Для зручності медичного персоналу салон оснащений «Автомобільним пультом управління споживачами», на який виведено управління всіма системами, якими обладнаний медичний салон. Всі кнопки пульта управління мають світлову або графічну індикацію.

Перелік комплектації медичного обладнання може бути змінений під індивідуальні потреби медичного закладу.

Надійність та комфорт експлуатації також забезпечують: бортовий комп'ютер; гідропідсилювач керма; дистанційний центральний замок; адаптація до умов поганих доріг; електросклопідйомники; дзеркала заднього виду з підігрівом; сидіння водія з підлокітником та регулюванням по висоті, а також цілий ряд інших опцій.

Переобладнання автомобіля в «Швидку допомогу» здійснює виробниче підприємство «Авто-Холдинг». Підприємство з 2009р. виробляє спеціалізовану вантажну та пасажирську техніку, самоскиди, фургони і комунальну техніку. Продукція даного підприємства сертифікована та відповідає вимогам чинного Законодавства України, а система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2009.

Медиа


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: