Понеділок, 25 липня 2022 11:46

Китайці представили акумулятори із запасом ходу 1000 км та 15-хвилинною зарядкою

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, відбулася Всесвітня конференція з акумуляторних батарей 2022.

Зокрема, Лі Шуфу, голова Geely Holding Group, сказав, що його компанія зосереджена на інноваціях в галузі акумуляторних технологій, матеріалах для акумуляторів, операціях із зарядки та заміни, фотоелектричній зеленій енергії, переробці та інших областях за допомогою спільних підприємств.

Він повідомив, що Geely розробляє акумуляторні блоки, які можуть задовольнити потреби користувачів у більш тривалому пробігу, а час швидкого заряджання для них буде скорочено до 15 хвилин.

Поточні рішення для швидкого заряджання електромобілів, що представлені на ринку, зазвичай займають від 30 хвилин до 1 години. Великий час зарядки – найбільша проблема для багатьох власників нових електромобілів.

Якщо час швидкого заряджання може бути скорочений до 15 хвилин, процес зарядки за часом не буде істотно відрізнятися від заїзду на станцію заправки на звичайному автомобілі.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, окрім того, голова CATL також заявив на конференції, що густина енергії нових літієвих батарей може досягати 255 Вт•год/кг, що може легко забезпечити 1000 кілометрів пробігу.
  • Інформація:    Ще матеріали з цієї категорії: « В Польщі може з'явитися новий вид бензину

    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: