П'ятниця, 27 травня 2022 11:51

Японці оголосили про революцію у створенні безповітряних шин

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, японська компанія Toyo Tire заявила, що досягла «революційного прогресу» у розробці так званих «безповітряних шин».

В інтерв’ю Nikkei глава відділу досліджень та розробок Toyo Tire Тамоцу Міцутані нагадав про головну перевагу безповітряних шин — вони не бояться проколів, ніколи не дають течі та не вимагають регулярної перевірки тиску.

Саме в цьому напрямку японцям вдалося досягти серйозного прориву. Toyo Tire випускає такі шини під кодовою назвою Noair з 2006 року, але перші робочі прототипи були представлені у 2012 році.

Це були візерунки з перехресними спицями, як у складних стільців. Це дозволяє поглинати удари від дороги так само, як стиснене повітря у стандартній шині.

Тепер компанія стверджує, що покращила безповітряні шини у 10 разів у порівнянні з першими моделями. Їхня міцність збільшилася на 40%, а за ресурсом вони тепер можуть зрівнятися зі звичайними шинами.

В даний час Toyo Tire виробляє безповітряні шини, але в невеликих кількостях, які використовуються в основному для гольф-карів. Це пояснюється тим, що за японськими стандартами безпеки неможливо використовувати безповітряні шини на дорогах загального користування.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, однак у компанії переконані, що невдовзі це зміниться, оскільки сегменти електричних та автономних автомобілів зростають, і для них найбільш підходящими є шини, що не потребують обслуговування.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: