Четвер, 28 жовтня 2021 11:44

Cummins анонсував революційний 15-літровий газовий двигун для важких вантажівок

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Cummins анонсувала новий інноваційний 15-літровий газовий двигун X15N для важких вантажівок, котрий не спричиняє викидів CO2 в атмосферу.

Нинішня стратегія Cummins фокусується на нових силових агрегатах, включаючи вдосконалені дизельні, газові, водневі двигуни, гібриди, електричні акумуляторні та на паливних елементах, а також на ширшому використанні низьковуглецевого палива та відновлюваної електроенергії поряд з відповідною інфраструктурою.

Запуск універсальної 15-літрової платформи для важких умов експлуатації забезпечує повний спектр доступних силових агрегатів, що працюють на природному газі.

Не менш цікавим є те, що цей двигун є також основою для нещодавно анонсованого водневого двигуна внутрішнього згоряння, який в даний час проходить випробування. Варто зазначити, що влітку цього року Cummins почала випробовувати новий водневий двигун внутрішнього згоряння для шосейних і позашляхових застосувань.

Цей газовий 15-літровий двигун X15N може працювати в парі з трансмісією Endurant HD від Cummins Eaton Automated Transmission Technologies та системою подачі палива Cummins.

Це забезпечує створення спеціально розробленої та повністю інтегрованої трансмісії, що працює на природному газі. Інші коробки передач для спеціалізованих програм будуть доступні під час запуску.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Cummins стверджує, що у стандарті 15-літровий двигун пропонуватиме потужність до 500 к.с. і крутний момент 2508 Нм і, як очікується, важитиме на 500 фунтів менше, ніж його нинішні аналоги.

 
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: