П'ятниця, 22 квітня 2022 08:51

Procter&Gamble, швидше за все, не зможе продовжити роботу в Росії

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, виробник господарських товарів Procter&Gamble, ймовірно, не зможе продовжувати роботу в Росії через санкції, обмеження щодо фінансових установ, грошово-кредитного контролю та проблеми з поставками.

Про це пише Reuters із посиланням на заяву компанії.

«У середу P&G назвала вплив війни на своїх роздрібних клієнтів, постачальників і дистриб'юторів фактором, який впливає на те, чи зможе вона залишатися в Росії.

P&G має приблизно 2500 співробітників у Росії», - пише агентство.

В компанії заявили, що існує «високий рівень невизначеності щодо того, як розвиватиметься війна, якою буде її тривалість та остаточне вирішення».

P&G також заявила, що два її заводи в Україні можуть бути знищені, що призведе до фінансового збитку. В Україні працює близько 500 співробітників P&G.

До війни бізнес P&G в Росії та Україні становив від 1,5% до 2% її чистих продажів і глобального прибутку, повідомили керівники компанії під час розмови з аналітиками.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, раніше міжнародна корпорація Procter & Gamble заявила, що зупинить усі нові капітальні інвестиції в Росію та суттєво обмежить своє портфоліо в країні.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: