Вівторок, 26 жовтня 2021 12:32

«Ніка Транс Логістика» взяла в управління найбільшу баржу в Україні

 Логістична компанія «Ніка Транс Логістика» взяла в управління найбільшу баржу в Україні.Баржа працює за системою ARTICOUPLE і на сьогодні є найпотужнішою з усіх, які працюють на Бузько-Дніпровсько-лиманському каналі (БДЛК).

Про це повідомив СЕО «Ніка Транс Логістики» Юрій Онофрійчук в інтерв'ю «Порти України».

Нова баржа може брати на борт до 15 тис. тонн вантажів та йти зі швидкістю 8 вузлів. Для порівняння – баржі, які працюють на БДЛК, обмежені швидкістю приблизно в 4 вузли.

«Отримання в управління баржі істотно підвищить швидкість та обсяги доставки вантажів. Ми виведемо новий флот в роботу вже на початку листопада. Сьогодні в Миколаївському регіоні понад 1 млн тонн вантажів на рік дозавантажується на рейді. Є потреба в більш швидкій доставці вантажів з портів. Ми бачимо потребу клієнтів у збільшенні швидкості обробки вантажів та робимо логістичні ланцюжки клієнтів більш швидкими і найголовніше – більш надійними. Ми – великий гравець логістичного ринку та зобов'язані надавати нашим клієнтам максимально можливий спектр послуг. Ми повинні бути в ринку, і рухатися відповідно до попиту. Тож перелік послуг розширюватиметься пропорційно до попиту, а іноді ми будемо діяти на випередження, як у цьому випадку», – розповідає Юрій Онофрійчук.

За словами СЕО «Ніка Транс Логістики», цей крок – чітко прораховане бізнес-рішення. Якщо економіка проєкту буде підтверджена, то в найближчій перспективі компанія буде істотно розширювати стивідорну функцію.

«Ми не хочемо приховувати, що вже розглядаємо придбання нових барж та навіть можемо піти далі, замовивши виробництво нових барж на верфях», – говорить Онофрійчук.

На переконання Онофрійчука, ринок технологічного флоту в Миколаївському регіоні ще не сформований.

«Ринок стивідорних послуг має колосальний потенціал зростання. Це стосується буксирних послуг, баржевих складів, каботажних перевезень. Це стосується і більш серйозних комплексів, які працюють на рейді. Є окремі компанії, які побудували для себе повний цикл стивідорних послуг. Але, як мені здається, повноцінного ринку стивідорних послуг і, головне, відповідного рівня сервісу в Миколаєві ще не відбулося. Цей ринок тільки формується, причому формується дуже стрімко», – зазначає Юрій Онофрійчук.

«Ніка Транс Логістика» – одна з небагатьох приватних компаній, яка має власний порт прописки.  Компанія оперує великим залізничним парком, який складається з 2,5 тис. спеціалізованих залізничних вагонів, автомобільним парком, який нараховує 70 нових вантажних автомобілів DAF, а також технологічним флотом, що складається з 4-х буксирів.






 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  News:

  Продаж спецтехніки:

  ( / ВАНТАЖІВКИ)

  noimage

  Оренда спецтехніки в ДіПі Транс
  ( / ОРЕНДА)

  Оренда спецтехніки в ДіПі Транс

  Продам повноповоротний екскаватор Volvo EW 160 2008 року
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Продам повноповоротний екскаватор Volvo EW 160 2008 року

  Екскаватор новантажувач Bull HD 100
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Екскаватор новантажувач Bull HD 100